Blazerd MMORPG | Fantastik MMORPG | Zindanlar, Pazarlar, Klan Savaşları!

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2 gün sonra kapalı beta alımları sonlanacaktır.
Kapalı beta 1.5-2 ay civarı sürecektir.

Güncelleme;

- 111 adet yeni simge eklendi.
- Arka plan sesleri tamamen bitti. Kaynak paketi boyutu 9mb'a çıktı.

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Güncelleme;

Benim bilgisayarın sizin sunucuya dayanibileceğini sanmıyorum...
Özel clientte ayarlasaydınız keşke, böyle video ayarlarını en iyi şekilde optimize edilmiş felan. Ram verilmiş, hile engeli de olur. İçinde kendi texture pack iniz olur, başka texture pack eklenemez felan güzel şeyler olabilir :D

Edit: 2 ay kapalı beta sürmesi fazla abartı, 1 ay bile fazla da neyse... Bu sunucunun tam açılışı en az 5-12 ay arası.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Güncelleme;

alğ beniğğğ

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim bilgisayarın sizin sunucuya dayanibileceğini sanmıyorum...
Özel clientte ayarlasaydınız keşke, böyle video ayarlarını en iyi şekilde optimize edilmiş felan. Ram verilmiş, hile engeli de olur. İçinde kendi texture pack iniz olur, başka texture pack eklenemez felan güzel şeyler olabilir :D

Edit: 2 ay kapalı beta sürmesi fazla abartı, 1 ay bile fazla da neyse... Bu sunucunun tam açılışı en az 5-12 ay arası.

Tarafımca kötü bilgisayarlarda test edilmiştir. Limitleme vardır. Merak etmeyin. Cidden çok kötü bilgisayarınız var ise yapabileceğim bir şey yok fakat şu an performans açısından gayet iyi :)

Forumda böyle sunucular görmeyeli uzun zaman olmuş.
Konu düzeni : 10/10
Sunucu Map Tasarımları : 10/10
Plugin Ve Tüm Sistemleriniz, Farklılıklık : 10/10
Gerçek anlamda, TÜRKİYE Minecraft platformunu zenginleştirmek ve güzelleştirmek için çabalamışsınız. Umarım istediğiniz başarıyı elde edersiniz.
Başarılar.

Çok teşekkürler. Facebook sayfasından ve grubundan belirtmiştim buradan da belirtmek isterim haritaların yarısı alıntı. Sahipleri tarafından adları verilmesi koşulu ile anlaştım ve haritaları kullanıyorum.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yarın(6 temmuz 2017) saat 20:00'da kapalı beta alım süresi dolacaktır. 8 temmuzda kapalı beta girişleri açılacaktır.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kapalı beta'ya alınanları açıklamadan önce önemli bir uyarı yapma gereği duydum. Bu yüzden açıklamıyorum. Başvuru yaptığınız ad ile siteden kayıt olunuz yoksa herhangi biri sizin adınızı kullanarak kapalı beta'ya girebilir. 21:30'da açıklanacaktır.

Kapalı Beta'ya başvuranların %75'inin hesabı kayıtlı değil. Tekrar ediyorum. Kayıt olun. Adlarınızı kayıt olana kadar yayınlamayacağım. Başvuru yapan 130 kişide kayıt olsun. Yoksa yayınlandığında adlarını başka bir kullanıcı alacaktır.

Kapalı beta'ya kaydolanlar siteye kaydolmuyor. Onların hakkını yiyemem. Alınanlar açıklanmayacaktır. Oyuna giriş yapmaya çalışıp öğrenebilirsiniz. Baştan söylüyorum 130 kişiden sadece 75'i alındı. Saçma sapan yazıları kabul etmedim. Şu an isterseniz hikaye yazın yine almayacağım. 50 kere uyardım. "Beni tanırsın." falan yazanları da öyle yaptım. Bu grupta olmak ayrıcalık değildir. Alınmayanlar kapalı beta bitmesini bekleyecektir. Kapalı beta benim için hata bulma alanı istediğim kişilikler olmazsa oyun çok kötü sonuçlanabilir. Hile kullanımında direk yasaklanacaktır. Açık beta'da yasaklı kalacaktır. (IP'den ve isimden. Premium is UUID'den yasaklama yiyecektir.)

8 temmuz günü açılacaktır. Saati tam belirtemiyorum fakat saat 15:00'dan(15:00 değil 15:00'dan SONRA) sonra açılacaktır.

Şimdiden alınanlara iyi oyunlar ve bana en küçük hatada bildirmelerini istiyorum.

TolgaReyizz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
MONSTER IN DARKNESS KLAN TANITIMI (Sunucudaki en eski klandır)

Klanımızın amacı Blazerd dünyasındaki gizemleri araştırmak, onlar hakkında bilgi edinip bu bilgileri diğer kişilerle paylaşmak. Klan olarak keşfetmeye, şehirler arası ticarete bir açlık duyuyoruz. Kendimize "Karanlıktaki Canavar" desek de masum ve savunmasız insanlara bulaşmıyoruz. Esas para kaynağımızı harita çizerek, rehberlik yaparak ve kervanlara koruma yaparken ticaret yaparak sağlıyoruz. Yeni gittiğimiz yerlerde insanlarla konuşup onlara bildiğimiz bilgileri para karşılığı satıyoruz.

Biz karanlıktaki sesiz. Biz gölgelerin bir parçasıyız. Biz karanlıktaki canavarlarız...

Klana katılmak için gerekenler:

Açıkcası bir yaş kısıtlamamız yok. Önemli olanın insanlık ve saygı seviyesi olduğunu düşünüyorum. O yüzden bu seviyeleri yüksek tutanlar klanımıza katılabilirler.
Klana katılmadan önce yaptığınız şeyler benim umrumda değil. Bzim klanımız herkes için yeni bir başlangıç. O yüzden hırsızı olsun, katili olsun, dolandırıcısı olsun herkese burda yer var.
Klana bir kez katıldınız diye atılmayacağınızı düşünmeyin. Klanın içinde bana, olacak herşeyi ulaştırabilecek örümceklerim var. Beni küçümsemeyin.
Klana girdikten sonra üstleriniz size ne söylüyosa yapmak zorundasınız. Tabi ki gerçekcilik sınırlarında.
Bana başınızdan geçeleri anlatmaktan çekinmeyin. Üstünüz sizi rahatsız mı ediyor olayı bana anlatın. Ben olayla ilgilenirim.
Klan içi iletşimin çok önemli olduğunu düşünüyorum o yüzden iletişim için herkesin Discord kullanmasını istiyorum. Hem basit, hem de klanlar için ideal.

Gelelim birkaç klan kuralına:

Klan arkadaşlarınızdan para ve eşya çalmak KESİNLİKLE yasaktır.
Klan arkadaşlarınızı rahatsız etmek yasaktır.
Klana girdikten sonra üst taraftada belirttiğim gibi saygı ve insanlık seviyelerinize dikkat edin.
Klanda olan şey, klanda kalır. (Tartışmalar, planlar, sırlar...) Eğer Klan değiştirip bu bilgileri sızdırırsanız bu ban yemenize sebep olabilir.
Eğer klandan ayrılmak istiyorsanız bana ulaşın. Kafanıza göre iş yapmayın.
Ve son olarak biz canavarlarız. Canavar gibi gözükmemizi sağlayın. Düşmanlarımıza korku salın.

Şimdi sıra başvuru formunda:

*Yaşınız:
*Oyundaki adınız:
*Discord ve ya onun gibi bir iletişim programı kullana bilir misiniz?:
*Bizim için ne yapabilirsin? Seni neden seçmeliyiz?:
Kendini bir felsefeci ve ya yazara benzetsen kim olurdu? ve Neden?:
Son okuduğun kitapta en sevdiğin karakterin, en sevdiğin karakter olmasının sebebi?
*Diğer klanlar arasından neden MID'i seçtin?

NOT: * (yıldız) lı yerler doldurulmak zorunda. Diğerlerini doldurmasanızda olur ama doldurursanız size avantaj sağlar.
*Yaşınız: 13
*Oyundaki adınız: TolgaReyizz
*Discord ve ya onun gibi bir iletişim programı kullana bilir misiniz?: Evet
*Bizim için ne yapabilirsin? Seni neden seçmeliyiz?: PvP de ve Build'de iyiyimdir Boss ve klan savaşlarında yardımcı olabilirim.
Kendini bir felsefeci ve ya yazara benzetsen kim olurdu? ve Neden?:
Son okuduğun kitapta en sevdiğin karakterin, en sevdiğin karakter olmasının sebebi?
*Diğer klanlar arasından neden MID'i seçtin? EN eski klansınız ve tanıtımınız ilgimi çekti.

SeyhanKibar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eline sağlık 10 numara olmuş

Kapalı beta'ya alınanları açıklamadan önce önemli bir uyarı yapma gereği duydum. Bu yüzden açıklamıyorum. Başvuru yaptığınız ad ile siteden kayıt olunuz yoksa herhangi biri sizin adınızı kullanarak kapalı beta'ya girebilir. 21:30'da açıklanacaktır.

Kapalı Beta'ya başvuranların %75'inin hesabı kayıtlı değil. Tekrar ediyorum. Kayıt olun. Adlarınızı kayıt olana kadar yayınlamayacağım. Başvuru yapan 130 kişide kayıt olsun. Yoksa yayınlandığında adlarını başka bir kullanıcı alacaktır.

Kapalı beta'ya kaydolanlar siteye kaydolmuyor. Onların hakkını yiyemem. Alınanlar açıklanmayacaktır. Oyuna giriş yapmaya çalışıp öğrenebilirsiniz. Baştan söylüyorum 130 kişiden sadece 75'i alındı. Saçma sapan yazıları kabul etmedim. Şu an isterseniz hikaye yazın yine almayacağım. 50 kere uyardım. "Beni tanırsın." falan yazanları da öyle yaptım. Bu grupta olmak ayrıcalık değildir. Alınmayanlar kapalı beta bitmesini bekleyecektir. Kapalı beta benim için hata bulma alanı istediğim kişilikler olmazsa oyun çok kötü sonuçlanabilir. Hile kullanımında direk yasaklanacaktır. Açık beta'da yasaklı kalacaktır. (IP'den ve isimden. Premium is UUID'den yasaklama yiyecektir.)

8 temmuz günü açılacaktır. Saati tam belirtemiyorum fakat saat 15:00'dan(15:00 değil 15:00'dan SONRA) sonra açılacaktır.

Şimdiden alınanlara iyi oyunlar ve bana en küçük hatada bildirmelerini istiyorum.
pluginlerinizi kendinizmi yazdınız yoksa editledinizmi

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
eline sağlık 10 numara olmuş

pluginlerinizi kendinizmi yazdınız yoksa editledinizmi

Yanlış anlamayın sizi eleştirmiyorum veya size kızmıyorum fakat bu sistemleri daha önce gördünüz mü ? Tabii ki her şeyi hemde her şeyi ben kodluyorum. 3D modellerde bana ait. Credits kısmında bana 3D'de yardımcı olan yabancı bir arkadaşım dışında oda 3D yaratık modellemeleri ve animasyonlarını yaptı.