En İyi Ekran Videosu Çekme Programı Hangisi?

emrinhonalidise

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hyper cam 2 eğer frapsı istememenin sebebi orjinal olmaması ise bende orjinal var sana veririm.

ogantan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hyper Cam 2 veya Fraps derim çünkü bandicam full olmassa 10 dk çekiyor.

roko432

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
en iyisi bandicam ama çok kastırıyor oyunu minecraft çekiyorum 7 fps ye düşüyo :(

»HαчαĿPєЯэśT«

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abicim Jing Pro Ve Camtasia 8'i indir Jing Pro Dan Ceker Camtasiadan Tasarlar Adam Akıllı Full HD Atarsın Ben Şu Anda Kullanıyorum Jing Pro Full Olsa Daha Ne İsterimki

DarTLeFT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sana tavsiyem Action Video Recorder gercekden her sey icinde ve fps hic dusmuyor.Netlik super ayrica kronometresi falanda var renderlemek ozelligide Tavisyem Action ben onla sifir kasma Saints Row 3 cekdim 1fps bile dusmedi

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sana tavsiyem Action Video Recorder gercekden her sey icinde ve fps hic dusmuyor.Netlik super ayrica kronometresi falanda var renderlemek ozelligide Tavisyem Action ben onla sifir kasma Saints Row 3 cekdim 1fps bile dusmedi

Katılıyorum bende.
Fakat action video recorder yazarsanız çıkmaz.
Mirillis Action! yazmanız gerek bulmanız için.

CookieM4n

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
fraps en iyisi hem yeni versiyonda tam ekran çekebiliyosun sonra ise bandirecorder :D

yemliha

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Fraps hem cok net hemde cok kullanıslı...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

berkil58

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu konuda proyum ve bana güvenmeni istiyorum. Fraps'tan iyisi yok... Sorun neyse çözeriz arkadaşım söyle ?

peyman2000

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar camtasiada full ekran yani tam ekran yaptığım anda videoda gözükmüyor lütfen yardım edin[DOUBLEPOST=1375596198,1375596121][/DOUBLEPOST]
video edit programı ama ekran video suda çeki o google da yazarsan bissürü link çıkar bende var ve çok kullanışlı hem ço iyi bi video istiyosan 4GB filan olur ve bunu youtuba filen nasıl yüklersin bendenedim çooookk uzun sürer

tam ekran yapınca video gözükmüyo neden yardım edin

yigitta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bulabileceğin bedava programlar çok da kaliteli olmaz ama korsan program kullanırsan o başka. Dxtory adındaki programı internette crackli olarak bulabilirsin. Ancak Dxtory yalnızca oyunları çekmek için kullanılabilir. Masaüstü vb yerler için screencast-O-matic programını kullanabilirsin. Çekerken çok kaliteli olmaz ama zaten masaüstünde pek aksiyon da bulunmuyor.