HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

CngzhnDSTN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski sunucular piyasaya tekrar adım atmakla kararlı gibi duruyor. Hand ekibi eskisi gibi sağlam bir proje ortaya koymuş. Bize oynamak düşer :)

VVoodpecker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuyla ilgilendikleri için adminlere teşekkür ederim. Server gayet oynanabilir, düzgün, ilgili adminleri olan bir server, herkesi beklerim. :)

Son düzenleme:

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyla ilgilendikleri için adminlere teşekkür ederim. Server gayet oynanabilir, düzgün, ilgili adminleri olan bir server, herkesi beklerim. :)
Sorununuz halledildi ve kendisine gerekli ceza verilmiştir. İyi oyunlar.

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düşündüğüm gibi. Mapler değişmiş sanırım eski builderin yok artık :)

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Son düzenleme:

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben buraya gelip baltalama yapmıyacağım. Yusufla çok iyi hatta kimsenin bile zar zor başaracağı sunucular açtık ve kitlemizde öyleydi. Yusufun olduğu sunucuda emekler güvende olur sözünü %100 söylüyorum. Ama şunuda unutmayın sunucunun tek sahibi Yusuf ta değil.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Eski bir sunucu. Eskiden arkadaşlarımla birlikte oynardık. Eleştiri falan hiç gerek yok girin oynayın derim.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben buraya gelip baltalama yapmıyacağım. Yusufla çok iyi hatta kimsenin bile zar zor başaracağı sunucular açtık ve kitlemizde öyleydi. Yusufun olduğu sunucuda emekler güvende olur sözünü %100 söylüyorum. Ama şunuda unutmayın sunucunun tek sahibi Yusuf ta değil.
Emircim emin olabilirsin emekler her zaman güvendedir. Ekibimizde ki kişilerde bunun farkındalar.
[automerge]1525598220[/automerge]
Eski bir sunucu. Eskiden arkadaşlarımla birlikte oynardık. Eleştiri falan hiç gerek yok girin oynayın derim.
Güzel yorumunuz için teşekkürler.
[automerge]1525607983[/automerge]
Play.HandMC.Net
3.GÜN!

unknown3.png

Son düzenleme: