LuckyMC | Rehber Alımları | Başvurular Yeniden Aktif!

YunusKarsli

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adını:uzaylı::uzaylı:z ve Soyadınız:oktay Emeçtimur.
Yaşınız:14.
Skype veya Facebook adresiniz:oktay Emeçtimur Facebook Adresim Onun Dışında Gmailim [email protected] Skypem: Yok Bana Gmail Yada Faceden Ulaşırsanız Kabul Edildiysem Yüklerim Geri :D Olmazsa Canınız Sağolsun.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):TheFreezeOwl.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2.5 Senedir Yaklaşık.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:5 Hafta Oldu WPOktay Diye Bir Hesabım Daha Var 1 Bin Bounty.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?5 Hafta.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:8 10 Değil Çünkü Her Sunucuda Olduğu Gibi Bu Serverinde Kusurları var.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Evet Oldum BayDoctorun Svsinde VİP Onun Dışında şu an Kapanmış Olan (Paradan Dolayı) 6 Serverde Yöneticilik Ve Moderatörlük Yaptım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Baydoctorun Swsinde VİP Oldum Ve Kendi SWLerimde 6-7 tane onlarda Kurucu Oldum Günde 10-15 kişi geliyordu REKOR:25 Kişi :D Verebilirim Ama Sizin Swniz Olduğu İçin Daha İyi Kararlar Alabilirsiniz :D.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Hissediyorum Ama Bir Yanlışım Swde Kargaşaya Sebep Olacağı İçin Dikkatlı Olmam Gerektiğini Düşünüyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:olmak İstememim Sebebi Diğer İnsanlar Gibi Yok Ben Adminim Şuyum Buyum Değil Gördmümki Sunucuzda Çok Admin Yok Yada Var Ben Bilmiyorum Çok Uğrayanını Görmedim Sohbet Görevlilerini Gördüm Sadece Bide AlperenYildizi.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:tabii ki Özellikle Alperenle :D Olta Spammer :D (Şaka Yapıyorum).
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Hiçbirşey Yetkili Olsam Bile Onları Mutlu Edemediğim Sürece Ne Anlamı Var ?
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Sürekli Yiyorum Çünkü Otomatık Mute Olayınız Var Çok Sinir Bozucu Bikaç Arkadaşım Sürekli Chatte S Yazıyor Mute Yedimmi Diye Korkudan :D Ban Yemedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Dediğim Gibi İnsanlar Bana Hakaret Etmediği Sürece bir şey Olmaz Canları Sağolsun Anneme Küfür Etmezlerse :D
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Her İnsan Gibi Bende Kullanıyorum Ama Beni Çok Sinirlendirmeniz Yada Hack Olmanız Gerekir Ama İçimden Küfür Ederim Chatte Anasına Küfür Etmem Sonrada Olay Bittikten Sonra Helallik İsterim :D.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Anlaşabilirim .
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Var Özellikle Şu Otomatik Mute Olayı Onun Dışında Oyuncuların Bounty Olarak 100 Den Başlamasını İsterdim.

.Not:LuckyMc Ailesine Selam:bayrak:

Buarada Şunuda Eklemek İstiyorum Swde Gece 12 Yada 1 E Kadar Oluyorum Ama Yetkili 12den Sonra Pek Yok :D Ve Evet Yazım Kurallarında Sadece Noktaya Dikkat Ediyorum Ama Böle Forumlarda Bişeyler Yazmayı Çok Seviyorum Mesela Eski Swmizin Şeylerini Hep Ben Yazardım (Tanıtımlarını) . :şapka::uzaylı:
Reddedildiniz.

Adınız ve Soyadınız:Emir Balay
Yaşınız:17
Skype veya Facebook adresiniz:[email protected]
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):r3dEmir
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5 Yıl
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:4 hafta önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:1 hafta boyunca
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10/9
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Çok Eskiden candymc diye bir şey servemizi vardı
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Hoş İnsanları Saygılı Kurucuları Sevecen
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:onlar Bana Saygılı Davranırlarsa Bende Onlarla Anlaşabilirim
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Bilgimin Olması
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Hayır
Oyunculara nasıl davranırsınız?:İyi Dürüst Ve Adaletli
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Hayır Ani Sinirden Azımdan Kaça Biliyo
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet Anlaşabilirim
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Server Güzel Kaldırmak İstediğim Be Emek Bozmak Gibi bi amacık yok
Reddedildiniz.

1. Adınız ve Soyadınız:Kaan Özgen
    Yaşınız:14 yaşımdan gün alıyorum.
    Skype veya Facebook adresiniz:Skype:Jack Borrohom
    Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):KaanOzgenTR
    Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2 yıla dayanmakta.
    Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?Sanırım ilk açıldığından sonraki günlerde keşfettim.
    Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:Üst satırda yazdığım gibi ilk keşfettiğim günlerden beri oynuyorum
    Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:Vereceğim puan 9 olurdu.Çünkü sunucuda çok fazla hileci var.
  2. Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır.
    Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?Daha önce DemirPvP isimli bir sunucuda moderatör oldum.
    Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:İçimde hafif bir heyecan var.
    Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Adaleti sağlamak,sunucudaki oyuncuları event yaparak eğlendirebilmek için.
    Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Tabii ki,neden olmasın ?
    Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?Sanırım beni onlardan ayıran özelliğim eğlenceli hareketlerim olabilir.
    Hiç ban veya mute yediniz mi?:Hatırladığım kadarıyla hayır.
    Oyunculara nasıl davranırsınız?:Hile kullanıp kabullenmeyenlere sinirlenebilirim ancak asla küfür etmem ve argo kullanmam.
    Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Bazı zamanlar kullanabilirim ancak bunu şakalaşırken yaparım sinirlendiğimde yapmam.
    Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Elbette.
    Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:KitPvP
Reddedildiniz.

Adınız ve Soyadınız:Canpolat Denizhan KORKMAZ
Yaşınız:14
Skype veya Facebook adresiniz: Skype : polatgaming61
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):polat_Kingg
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:6
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:on beş,yirmi gün nce keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:on beş gündür oynuyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: Dokuz puan olurdu.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayir olmadim.Ama olmakta isterdim.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Kendi açtığım beş on tane server var.Onlarda yetkili oldum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet,hissediyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Sunucuda çok fazla eksikler var,hackerler var.Bu yüzden olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Bilmiyorum.Ben çok kibar bir insanim.Onlarda kibarsa anlaşırız Allah'ın izni ile.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:pvpim çok gelişmiş durumda yedi yıldır minecraft oynadigim icin.Hemen hemen herşeyi biliyorum.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Hayir yemedim.Çünkü orucum bozulabilir. :)
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Kibar davranirim.Eğer haklı ise hakkını ararım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Yani yüzde beş oraninda.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet anlaşırız.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Macro,hack,fly koruması eklemek istiyorum.Ve bir oyuncumuz bin puan olunca skin değiştirme vermek istiyorum.
Reddedildiniz. Ayrıca skin değiştirme /skin komutu ile zaten mevcut.

N0ky_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Feyza Pelin Varsoy
Yaşınız: 14
Skype veya Facebook adresiniz: Skype: pelinsuarts_1 Facebook:Feyza Kookie
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): N0ky_
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 2
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: İlk Kurulduğundan Beri Biliyorum
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: İlk Kurulduğundan Beri
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: Yalakalık Değil Ama 9 Verirdim Emek Verilmiş Bir Sunucu
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: İlk Zaman 1-2 Gün VIP Vardı
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Küçük Sunucularda Yetkili Oldum Hep Çoğunu Hatırlamıyorum :RealTurkNW Ailem Gibiydi
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Fazlasıyla
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuzu Beğeniyorum Çok Emke Var Hakkını Vermek Lazım
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: tabii ki Binevi Ailem Sayarım
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Özgüven Kendime Güveniyorum ve Başarılıyım
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Mute olabilir ama ban yemedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: İyi davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Çok kullanmam arada belki
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Sunucu mükemmel

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Feyza Pelin Varsoy
Yaşınız: 14
Skype veya Facebook adresiniz: Skype: pelinsuarts_1 Facebook:Feyza Kookie
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): N0ky_
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 2
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: İlk Kurulduğundan Beri Biliyorum
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: İlk Kurulduğundan Beri
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: Yalakalık Değil Ama 9 Verirdim Emek Verilmiş Bir Sunucu
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: İlk Zaman 1-2 Gün VIP Vardı
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Küçük Sunucularda Yetkili Oldum Hep Çoğunu Hatırlamıyorum :RealTurkNW Ailem Gibiydi
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Fazlasıyla
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuzu Beğeniyorum Çok Emke Var Hakkını Vermek Lazım
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: tabii ki Binevi Ailem Sayarım
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Özgüven Kendime Güveniyorum ve Başarılıyım
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Mute olabilir ama ban yemedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: İyi davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Çok kullanmam arada belki
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Sunucu mükemmel
Reddedildiniz.

AppleFoodie

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:tolga tokgoz
Yaşınız:13
Skype veya Facebook adresiniz:tolgaalp.tokgoz
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):AppleFoodie
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5 yıldır
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: bugün.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: bugün başladım .:)
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:ben KralTirkes.mcpro.io serverinda Admin oldum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Bilgim iyi olduğu için serverı belki daha iyi yapabilirim.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:evet.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Bilgiliyim ve yetkimi asla kötüye kullanmam.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:hayır.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:çok iyi ve kibar.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):hayır kullanmam.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:yok.

Son düzenleme:

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:tolga tokgoz
Yaşınız:13
Skype veya Facebook adresiniz:tolgaalp.tokgoz
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):AppleFoodie
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5 yıldır
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: bugün.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: bugün başladım .:)
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:ben KralTirkes.mcpro.io serverinda Admin oldum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Bilgim iyi olduğu için serverı belki daha iyi yapabilirim.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:evet.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Bilgiliyim ve yetkimi asla kötüye kullanmam.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:hayır.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:çok iyi ve kibar.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):hayır kullanmam.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:yok.
Reddedildiniz.

Fatih1130Erdgn

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Muhammed Fatih Erdoğan
Skype veya Facebook adresiniz: Skype:TheFlexibleBOSS Facebook kullanmıyorum.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Jamdon
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5 (4 PvP)
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:GreenPvP den beri varım youtubede bir kanal tanıtımını yapıyordu orada buldum.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: GreenPvP den beri sayılırsa 1 yıl.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:8 (Hile Koruması biraz hafif kalıyor.)
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: GreenPvP de Builder ve OP yetkim olmuştur.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: XFall ve Başka bir Serverde(Adını Unuttum) Rehber olmuştum
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet Hazır Hissediyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Minecraftta olduğum süre zamanında zaten full LuckyMC de geçiriyorum. O zamanımıda olumlu harcamak için.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: SaykoPatates ile ufak tefek atışmalarımız olsada kendime güveniyorum.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Liderlik mi desem Yöneticilik mi desem Yetkililikte kendime daha çok güveniyorum Yetkili iken dombra bir şekilde davranıp kendimi bozmam.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Evet.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Duruma göre Ama Genellikle sevecen yada tavırımı ortaya koyarak davranış yaparım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Nadiren Mizah amaçlı.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Anlaşabilirim diye umuyorum.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Hayır şu anlık yok ama tabiikide Serverin dahada gelişmesini isterim.

ozgurcetin2010

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Ahmet Özgür ***in
Skype adresiniz: Ozgurctn24
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz skurt
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 4
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 2 hafta
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10/9 lobi den dolayı
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Evet
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Kahramancraft kavanozCraft
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuz Çok Özenle Yapılmış ve bendu bu sw rin bir parçası olmak isterim
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Samimiyetim ve gerektiğinde ciddiyetim
Hiç ban veya mute yediniz mi?:1 kere argo yüzünden
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Gayet Saygılı Ve Kurumsalca(Nasılsınız Hoş geldiniz ) gibi
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır ama zorlarlarsa biraz
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Saygıya baplı ama anlaşabileceğime inanıyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Yetkili Olursam illa sw ye katkıda bulunurum

Zuqer

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Furkan AYDIN
Skype veya Facebook adresiniz:manfurkan80
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Zuqer
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4 yıl kadar bir süredir
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:henüz yeni
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:yakın zamandır
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:7
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Öncelikle Yetkili Oldugum Serverler MoralsizPvP Ve Kendi Serverimin Kurucu olmaktaydım kısa bir süre önce referans olarak bir şey söyleyemem ama youtube cekip atıgım video vardır !
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Her zaman
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Yeni fikirler ve serverinizin güvenligini saglamak için
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Argo küfür vs. kulanmadıgım için tabii ki !
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Belki Daha bilgili belki daha bilgisiz !
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Sizin Serverinizde tabii ki Hayır ! Ama Minecraft 4 yıldır oynadıgım bir oyun oldugu için hile deneyimlerimden oldu !
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Hoşgörülü,saygılı, ve anlayışlı bir çerçevealtında.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):tabii ki hayır bunu sizin izlenimleriniz altında kanıtlaya bilirim.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:tabii ki saygı ve hoşgörülü bir dilde neden olmasın
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Evet, Ben Serverinizde 1vs1 ve ya ffa girişlerinde envanter ile girilmeli, ve lobi büyütülmeli !

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Muhammed Fatih Erdoğan
Skype veya Facebook adresiniz: Skype:TheFlexibleBOSS Facebook kullanmıyorum.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Jamdon
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5 (4 PvP)
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:GreenPvP den beri varım youtubede bir kanal tanıtımını yapıyordu orada buldum.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: GreenPvP den beri sayılırsa 1 yıl.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:8 (Hile Koruması biraz hafif kalıyor.)
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: GreenPvP de Builder ve OP yetkim olmuştur.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: XFall ve Başka bir Serverde(Adını Unuttum) Rehber olmuştum
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet Hazır Hissediyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Minecraftta olduğum süre zamanında zaten full LuckyMC de geçiriyorum. O zamanımıda olumlu harcamak için.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: SaykoPatates ile ufak tefek atışmalarımız olsada kendime güveniyorum.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Liderlik mi desem Yöneticilik mi desem Yetkililikte kendime daha çok güveniyorum Yetkili iken dombra bir şekilde davranıp kendimi bozmam.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Evet.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Duruma göre Ama Genellikle sevecen yada tavırımı ortaya koyarak davranış yaparım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Nadiren Mizah amaçlı.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Anlaşabilirim diye umuyorum.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Hayır şu anlık yok ama tabiikide Serverin dahada gelişmesini isterim.
Reddedildiniz.
Adınız ve Soyadınız:Ahmet Özgür ***in
Skype adresiniz: Ozgurctn24
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz skurt
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 4
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 2 hafta
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10/9 lobi den dolayı
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Evet
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Kahramancraft kavanozCraft
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuz Çok Özenle Yapılmış ve bendu bu sw rin bir parçası olmak isterim
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Samimiyetim ve gerektiğinde ciddiyetim
Hiç ban veya mute yediniz mi?:1 kere argo yüzünden
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Gayet Saygılı Ve Kurumsalca(Nasılsınız Hoş geldiniz ) gibi
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır ama zorlarlarsa biraz
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Saygıya baplı ama anlaşabileceğime inanıyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Yetkili Olursam illa sw ye katkıda bulunurum
Reddedildiniz.
Adınız ve Soyadınız:Furkan AYDIN
Skype veya Facebook adresiniz:manfurkan80
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Zuqer
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4 yıl kadar bir süredir
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:henüz yeni
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:yakın zamandır
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:7
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Öncelikle Yetkili Oldugum Serverler MoralsizPvP Ve Kendi Serverimin Kurucu olmaktaydım kısa bir süre önce referans olarak bir şey söyleyemem ama youtube cekip atıgım video vardır !
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Her zaman
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Yeni fikirler ve serverinizin güvenligini saglamak için
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Argo küfür vs. kulanmadıgım için tabii ki !
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Belki Daha bilgili belki daha bilgisiz !
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Sizin Serverinizde tabii ki Hayır ! Ama Minecraft 4 yıldır oynadıgım bir oyun oldugu için hile deneyimlerimden oldu !
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Hoşgörülü,saygılı, ve anlayışlı bir çerçevealtında.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):tabii ki hayır bunu sizin izlenimleriniz altında kanıtlaya bilirim.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:tabii ki saygı ve hoşgörülü bir dilde neden olmasın
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Evet, Ben Serverinizde 1vs1 ve ya ffa girişlerinde envanter ile girilmeli, ve lobi büyütülmeli !
Reddedildiniz.

ProServerciRS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Mustafa Işık
Skype veya Facebook adresiniz:mustafa6831531568
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Relaxon_Gamer
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: Doğrusunu söylemek gerekirse ben 8 yaşımdan beri Minecraft oynamaktayım ama bir süreden sonra sıktığı için bırakmıştım şimdi iste yeniden başlıyorum yani 3 yıl civarı oynadım sanırım.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:23.06.2017 Saat 11.36'da.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:Keşfettiğimden beri.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:Yalanım yok, 7 verirdim.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Bu sunucuda yetki sahibi olmadım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:ilk yetkili olduğum sunucu MFgamingTR.nitrado.net (Şu an kapandı).
rehberimizin çektiği tanıtım videosu. (O zamanlar nickim Timmay1'di.)
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Girdim ve kötü bir server olmadığını hissettim
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Labali değilim, fazla küfür etmem, söylenen şeyi yapmaya çalışırım gibi.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Nazik
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Yukarıda da dediğim gibi pek argo kullanmam
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Öyle sanıyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Evet var.

Son düzenleme:

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Admin çekilişi yapan bir sunucuda rehber olup buraya başvurmanız komik.
Reddedildiniz.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:Doğrusunu söylemek gerekirse ben 8 yaşımdan beri Minecraft oynamaktayım ama bir süreden sonra sıktığı için bırakmıştım şimdi iste yeniden başlıyorum yani 3 yıl civarı oynadım sanırım.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:Yalanım yok, 7 verirdim.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Bu sunucuda yetki sahibi olmadım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:ilk yetkili olduğum sunucu MFgamingTR.nitrado.net (Şu an kapandı).
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Girdim ve kötü bir server olmadığını hissettim
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Labali değilim, fazla küfür etmem, söylenen şeyi yapmaya çalışırım gibi.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Yukarıda da dediğim gibi pek argo kullanmam
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Evet var.

ItsKinq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Anıl Fatih Çiçek
Yaşınız: 15
Skype veya Facebook adresiniz: Skype adresim: fatih.pvp06
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): ItsKinq
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: Yaklaşık 4.5 Yıldır
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Sunucuyu bu forumda 1.5 hafta önce keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Bu forumda keşfettiğimden beri, yani 1.5 haftadır.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: Yani şimdik 8 verirdim Çünkü hile koruma sisteminde bizi atıyor ancak hile olanları atmıyor Bide UHCFFA daki lag sorunu yüzünden oyun gidiyor.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır, olmadım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Daha önceden UnioCraft AnkaMC gibi Serverlerda Yetkili oldum
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet, Hazır hissediyorum
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: İnsanlara yardım etmek bilinçlendirmek için.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet, anlaşabilirim. Hatta Birisiyle kanki bile oldum diyebiliriz
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Davranışlarım ve pvp oynayışım (ego gibi anlamayın)
Hiç ban veya mute yediniz mi?: mute yedim oda hack hax gibi kelimeler yüzünden
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Oyuncularla iyi geçinirim küfür de etmem.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Ramazan Ayında Hiç Küfür Etmem ancak Ramazan bitince birisi anama küfür ederse uyarırım bidaha ederse bende ederim
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Harika denilebilecek kadar iyi anlaşıyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Bir kere Mapı Değiştirmek isterim Ayriyettende sadece sticklere savurma basarak 1v1 atılmasını öneririm Eğlence Amaçlı

Adınız ve Soyadınız: Anıl Fatih Çiçek
Yaşınız: 15
Skype veya Facebook adresiniz: Skype adresim: fatih.pvp06
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): ItsKinq
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: Yaklaşık 4.5 Yıldır
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Sunucuyu bu forumda 1.5 hafta önce keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Bu forumda keşfettiğimden beri, yani 1.5 haftadır.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: Yani şimdik 8 verirdim Çünkü hile koruma sisteminde bizi atıyor ancak hile olanları atmıyor Bide UHCFFA daki lag sorunu yüzünden oyun gidiyor.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır, olmadım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Daha önceden UnioCraft AnkaMC gibi Serverlerda Yetkili oldum
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet, Hazır hissediyorum
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: İnsanlara yardım etmek bilinçlendirmek için.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet, anlaşabilirim. Hatta Birisiyle kanki bile oldum diyebiliriz
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Davranışlarım ve pvp oynayışım (ego gibi anlamayın)
Hiç ban veya mute yediniz mi?: mute yedim oda hack hax gibi kelimeler yüzünden
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Oyuncularla iyi geçinirim küfür de etmem.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Ramazan Ayında Hiç Küfür Etmem ancak Ramazan bitince birisi anama küfür ederse uyarırım bidaha ederse bende ederim
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Harika denilebilecek kadar iyi anlaşıyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Bir kere Mapı Değiştirmek isterim Ayriyettende sadece sticklere savurma basarak 1v1 atılmasını öneririm Eğlence Amaçlı

ProServerciRS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:Doğrusunu söylemek gerekirse ben 8 yaşımdan beri Minecraft oynamaktayım ama bir süreden sonra sıktığı için bırakmıştım şimdi iste yeniden başlıyorum yani 3 yıl civarı oynadım sanırım.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Evet var.[/QUOTE]