[ᵐᵐᵒʳᵖᵍ] Minecraft Metin2 Edition Server

Minecraft Metin2 uyarlaması olan bu proje hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    31

MystegaNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Açıkçası kimse karışamaz diye düşünüyorum skript veya plugin olmasına.

Ben plugin olarak hiçbirşey talep etmeden yüksetlme kısmını kodlayabilirim.

İyi forumlar.
Haklısın. Skript daha basit ve hızlı şekilde kodlanıyor, temiz yapılınca sıkıntı çıkarmıyor.
Ancak maalesef bu türün sunucuyu geliştirebilecek Skript bilgisi olduğuna inanmıyorum.

poturtek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haklısın. Skript daha basit ve hızlı şekilde kodlanıyor, temiz yapılınca sıkıntı çıkarmıyor.
Ancak maalesef bu türün sunucuyu geliştirebilecek Skript bilgisi olduğuna inanmıyorum.
kimseyi tanımayıp gelip burdan yapabiliceğine inanmıyorum demek biraz saçma olmuyor mu sence de? müneccim misin ki insanlara gelip ha sen yaparsın, bakim yok sen yapamazsın diyorsun? yeni açtığın konulara bakıcak olursak sende bi rpg sunucusu açmaya çalışıyorsun, nedeni anlaşılmıştır burda böyle mesajlar atmanın, çok çocukça.

Son düzenleme:

Peakself

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucunun ne zaman açilacaği belirlenmişmi ben göremedimde

Peakself

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu olayı minecrafta uyarlayarak sunucunu açabilirsen çok büyük bir olay yaratırsın. Ayrıca sana özgü yeni bir oyun türüde çıkartırsın artık bu türün adını koymakta sana kalmış B )
o türün adi minecraftda oyun uyarlamasi?

BarbaRosePasha

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Skriptleri ben kodlamıyorum, Bilgisayar Mühendisi bir arkadaş kodluyor :)?

poturtek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skriptleri ben kodlamıyorum, Bilgisayar Mühendisi bir arkadaş kodluyor :)?
hazır bilgisayar mühendisi ya da okuyor önemli değil, en azından temel java öğrenip yapabilir eklentileri. inanın ilerde çok sıkıntı çekiceksiniz keşke skript değilde java ile yapsaydım diye. bunu en az 4 kere tecrübe etmiş kişiler ile konuşmuş biri olarak söylüyorum. yol yakınken doğru yoldan yürüyün.

BarbaRosePasha

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Metin2 Pazar Güncelemesi

Ufak bir hata ile karşılaşıyorum zeminde boşluk oluşuyor bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum fakat kurcalayarak halletmeye çalışacağım.

Screenshot_3.png

Risepixel

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
6
hayatınızın hatasını yaparsınız skript ile mmorpg sunucusu yaparak, yol yakınken java öğrenip gerçek eklentiler ile sistem yapmanız gerek, yoksa eskiden olduğu gibi 789263102361 tane skript ile açılmayan çalışılan mmorpg sunucularına benzzersiniz.
Merhaba, sorularınıza cevap vermek istiyorum. Java da yüksek seviyeli bir dildir skript ile java arasında hız açısından gözle görülecek bir fark olamaz. En hızlı ve makinaya yakın dil C bile kötü yazıldığında skriptten kötü sonuç verir. Ben bilgisayar mühendisiyim tüm dillere ileri seviye hakimim, 9 senedir bu sektörün içindeyim. Paralel programlama ve kriptoloji alanında yapay zeka proje yürütmekteyim ve ayrıca özel bir üniversitede yardımcı öğretim üyesi olarak görev yapıyorum. Boş zamanlarımda sevdiğim iki oyunu mergelemek benim için bir zevk (: iyi forumlar. Ayrıca skript kullanma sebebimi soracak olursanız anlık olarak güncelleyebilme ve görebilme şansım olmasından kaynaklı. İleride yeterli vaktim olduğunda plugine dönüştürmek çok zor değil.

BarbaRosePasha

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, sorularınıza cevap vermek istiyorum. Java da yüksek seviyeli bir dildir skript ile java arasında hız açısından gözle görülecek bir fark olamaz. En hızlı ve makinaya yakın dil C bile kötü yazıldığında skriptten kötü sonuç verir. Ben bilgisayar mühendisiyim tüm dillere ileri seviye hakimim, 9 senedir bu sektörün içindeyim. Paralel programlama ve kriptoloji alanında yapay zeka proje yürütmekteyim ve ayrıca özel bir üniversitede yardımcı öğretim üyesi olarak görev yapıyorum. Boş zamanlarımda sevdiğim iki oyunu mergelemek benim için bir zevk (: iyi forumlar. Ayrıca skript kullanma sebebimi soracak olursanız anlık olarak güncelleyebilme ve görebilme şansım olmasından kaynaklı. İleride yeterli vaktim olduğunda plugine dönüştürmek çok zor değil.
Konuş bro

poturtek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bahsettiğiniz skript kullanma gerekçeleri oldukça anlamsız. hızlı reload ve test edilebilmesi gibi konuları java ile zaten skriptten daha hızlı şekilde de yapabilirsiniz böyle alanlarda var bunu bahane etmemeniz gerekir, 9 senedir bu işin içindeyseniz eğer. gradle denemediyseniz bi deneyin, ayrıca `spigradle`ı da öneririm, eğer çok kaygınız varsa anlık güncelleme konusunda. kendisi oldukça güzel araçlar sunucu development ile ilgili.

Risepixel

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
6
bahsettiğiniz skript kullanma gerekçeleri oldukça anlamsız. hızlı reload ve test edilebilmesi gibi konuları java ile zaten skriptten daha hızlı şekilde de yapabilirsiniz böyle alanlarda var bunu bahane etmemeniz gerekir, 9 senedir bu işin içindeyseniz eğer. gradle denemediyseniz bi deneyin, ayrıca `spigradle`ı da öneririm, eğer çok kaygınız varsa anlık güncelleme konusunda. kendisi oldukça güzel araçlar sunucu development ile ilgili.
Teşekkürler paylaştığınız toollara bakacağım dediğim gibi zaten çok yoğunum ve bu konu hakkında araştırma yapmadım. Boş bir zamanımda değineceğime emin olabilirsiniz (: iyi forumlar.