Okulda başınıza gelen en komik/gizemli/korkunç v.b olay

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk Okulda İng. Hocamız bana 1 tane eksi atmıştı bende haklıyken eksi atılınca çok sinirlendim hocayada hocam dedim 10 tane daha eksi atın dedim hocada attı gerçekten atmaz zannediyordum ama attı D: :D
one hundred (yüz) ü yanlış yazmış olabiliirsin.[DOUBLEPOST=1415126993,1415126902][/DOUBLEPOST]
yok :( 15 kişi ağladı bende o gün kibrit yerine defter getiren kafamı :(
sırada yandığı için birileri ölmüştür dedim de.

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1 olay daha:
geçen yıl hocayla kavga etmiştim(öyle adamımdır ben)(daha doğrusu bi olay oldu ona kızmıstım) sonraki sınav(bide matematik hocası) sinirlenip boş kagidi hocaya vermiştim ve ...

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hani bilirsiniz ya, şu zil çalınca kantine yetişme çabası :/ İşte beni yine o çaba sardı ve o gün yağmurluydu, kantinin oraya doğru koşarken ıslak zemine basıp düştüm ve yanımda 3 kişiyi daha düşürdüm :/ Herkes camdan beni görmüştü *-* En sonunda unuttular :D
Kurunun yanında yaş da yanar diyorsun :D

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Bizim arkadaşı erkekler tuvaletine soktuk küçük tuvaletlerden birine itip kapıyı üzerine kapattık. Sonra da depodan sopa alıp duvarla kapı arasına sıkıştırdık. Çocuk 20dk boyunca kapıya tekme attı, en son nöbetçi öğretmen kurtardı. Sonra çocuk gelip saydırdı bize :'(

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Bir de,
Okul çıkışında eve gidiyorduk. Arkadaş karşıdan karşıya geçecekti. Tuşa bastı, kırmızı ışık yandı. Çocuk da yürümeye başladı. O sırada birwaraba tahminen 130km hızla bizım arkadaşa çarptı. Çocuk havada taklalar atarak yani uçarak yolun karşısına geçti. Amacına ulaştı ama ağır yaralı olarak :D Sonra iyileşti tabi, sonra da başka okula gitti.

EnchantedAA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Birde eski okulumda batuhan diye biri vardı.Onu taşıyorlardı sonra arkadan yusuf geldi ve ayaklarından çekmeye çalıştı fakat PANTOLONUNU İNDİRDİ ! Tabi o zaman 5. sınıftık 5-B sınıfının önünde kızların önünde indirildi.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
3. sınıfta zil çalmıştı sınıfa doğru gittim. Kapıyı açtım. Kapı kolu biraz oynuyordu. Ardıdan kapıyı kapattım. Kapanmadı. Biraz sert kapattım tek kolu elimde kaldı dışarıdan da şangır şungur sesler geldi :p Tüm sınıflar sese bakmak için çıkmışlardı. Kapı kolunu kırmışım :p Tüm sınıf sen kırdın diye iftira attı. Öğretmene ben kırmadım ama istiyorsanız vereyim parasını dedim. Öğretmen de tamam sen kırmadın biliyorum dedi bu kadar :p Pek olayım yok. Haylaz olmadığım için, pek tenefüse çıkmayan biriyim. Bunu yapan arkadaşlarım Oğuzhan ve Mertcan en yakın arkadaşlarımdı :p

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Ateşli ve Kavga 1 :
Sınıfta her zaman doğal bir sıkıntılı ortamdı....
Arkadaşlar ile konuşuyoruz minecraft bebe oyunu falan diyorlar gene bende üstüne gidiyorum neyse,Benim bakireliğim gideli 3-4 yıl olmuştur belkide neyse bu en fantezik olay olduğu için anlatıyorum.Lise 3 deyim hocaya lavabo gidebilirmiyim diye sordum çıktım arkamdan kızda geldi kıza baktım kafamı geri çevirdim.Galiba kız çok hevesliydi beni seviyorda olabilir biraz yavaşladım muhabbet ettik tuvalet kaka yolunda :|
Kız birden dudağıma yapıştı ve üpüştük birazcık sonra kızlar tuvaletine girdik birlikte olan oldu orası özeldir ayıptır günahtır.
Olay geçti bitti okulda birşeyler ters gitti,Çıkışta bu kızı biraz izledim ve çıkışta sevgilisinin beklediğini farkettim.Sevgilisi olmayabilir abisi :|
Neyse 2-4 gün geçti kız ile fazla bir şey yapmadık onuda belirteyim.Sonra bu kız olayı abisi yada sevgilisi neyse ona anlatmış beni sıkıştırdı etti falan gibi her zamanki gibi abartmış.Bizim okuldaki psikopat ibişler başıma bela oldu.Önceki günden kartalkaya turunu kaçırdığım için inanılmaz derece sinirliydim zaten,Bu çocuk geldi bana olayı anlattı sen yamuk yapmışsın falan beni itiklemeye başladı bende yere düştüm sonra bi sinirle ayağı kalkıp bunun dudağına bir yerleştirdim duduğından kan suratıma sıçradı ve çocuk yere düştü.Diğerinede ayağımı yere vurdum kaçtı zaten böyle bir olay geçti başımdan.Bu aklınca kendini psikopat sanan abiler birdaha bana sataşmadılar,onlara burdan selamım var onların ben . . . . . .
Çok sportmen extreme seven bir insan olduğum için çokta güçlüyüm neyse olay böyle beğenenler varsa çıksın kasıyor :D

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Bir olayım daha:
Geçenlerde de hoca dersteyken soru sormuştu cevapladım soruyu sıra arkadaşım otur otur dedi oturdum ama yere oturdum sıramı çekmişler az daha kafamı çarpıyordum :D Merak etmeyin ağlamayın bir şey olmadı yaşıyorum dedim :p

EnchantedAA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tenefüs çalınca koşarken kapının yanından geçiyordum ve kapı açıldı kafamı çarpdım sonra koridorun diğer tarafına fırladım :D - Acıttı
Bugün sınıfa koşarken hoca kapıyı kapatıyordu bende koşarak geçerken kapanan kapıya çarpdım sonra yere fırladım :D - Acıtmadı