Okulda başınıza gelen en komik/gizemli/korkunç v.b olay

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Tenefüs çalınca koşarken kapının yanından geçiyordum ve kapı açıldı kafamı çarpdım sonra koridorun diğer tarafına fırladım :D - Acıttı
Bugün sınıfa koşarken hoca kapıyı kapatıyordu bende koşarak geçerken kapanan kapıya çarpdım sonra yere fırladım :D - Acıtmadı
Bu arada söyleyim ben çok hızlı koşarım ve koşarken yavaşlamadna manevra alabiliyorum mesela tenefüs girişlerde çıkışlarda çok iyi aralardan geçerek sınıfa ilk giren kişi ben olurum. Bu konuda çok iyiyim.

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Polonyalı kızlarla sadece benim konuşabilmem çok Gizem'li bi' olaydı çünkü Gizem de konuşabiliyordu. :p

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Polonyalı kızlarla sadece benim konuşabilmem çok Gizem'li bi' olaydı çünkü Gizem de konuşabiliyordu. :p

Neden bahsediyorsun sen?

What are you talking abaut dude?

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spor salonunda duydugum sesler 3 ay sonra kızın okuldan alınması.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ateşli ve Kavga 1 :
Sınıfta her zaman doğal bir sıkıntılı ortamdı....
Arkadaşlar ile konuşuyoruz minecraft bebe oyunu falan diyorlar gene bende üstüne gidiyorum neyse,Benim bakireliğim gideli 3-4 yıl olmuştur belkide neyse bu en fantezik olay olduğu için anlatıyorum.Lise 3 deyim hocaya lavabo gidebilirmiyim diye sordum çıktım arkamdan kızda geldi kıza baktım kafamı geri çevirdim.Galiba kız çok hevesliydi beni seviyorda olabilir biraz yavaşladım muhabbet ettik tuvalet kaka yolunda :|
Kız birden dudağıma yapıştı ve üpüştük birazcık sonra kızlar tuvaletine girdik birlikte olan oldu orası özeldir ayıptır günahtır.
Olay geçti bitti okulda birşeyler ters gitti,Çıkışta bu kızı biraz izledim ve çıkışta sevgilisinin beklediğini farkettim.Sevgilisi olmayabilir abisi :|
Neyse 2-4 gün geçti kız ile fazla bir şey yapmadık onuda belirteyim.Sonra bu kız olayı abisi yada sevgilisi neyse ona anlatmış beni sıkıştırdı etti falan gibi her zamanki gibi abartmış.Bizim okuldaki psikopat ibişler başıma bela oldu.Önceki günden kartalkaya turunu kaçırdığım için inanılmaz derece sinirliydim zaten,Bu çocuk geldi bana olayı anlattı sen yamuk yapmışsın falan beni itiklemeye başladı bende yere düştüm sonra bi sinirle ayağı kalkıp bunun dudağına bir yerleştirdim duduğından kan suratıma sıçradı ve çocuk yere düştü.Diğerinede ayağımı yere vurdum kaçtı zaten böyle bir olay geçti başımdan.Bu aklınca kendini psikopat sanan abiler birdaha bana sataşmadılar,onlara burdan selamım var onların ben . . . . . .
Çok sportmen extreme seven bir insan olduğum için çokta güçlüyüm neyse olay böyle beğenenler varsa çıksın kasıyor :D
B*k yoluna kızla öpüştün haa :D

BraveHeart34

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir olayım daha:
Geçenlerde de hoca dersteyken soru sormuştu cevapladım soruyu sıra arkadaşım otur otur dedi oturdum ama yere oturdum sıramı çekmişler az daha kafamı çarpıyordum :D Merak etmeyin ağlamayın bir şey olmadı yaşıyorum dedim :p
Sen okulu yaşayamamışşsın uslu bir öürenci olmak nedir ya :D :D

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lise 12lerden gelen yangın merdivenlerindeki vahşi sesler..

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Bugün oldu. drama dersinde. Öğretmen 3 tane kağıt verdi fill, nesne, yer yazmamızı istedi. Ben de muziplik olsun diye yatak odası,yalamak, kemer yazdım. Öğretmen kağıtları topladı. Ayrı ayrı 3 tane yere ayırdı. Tahtaya gönüllülerden bir kız çıkardı. Kedi,yağmurlu hava, ve benim yalamak çıktı :D Mehmet, yağmurlu hava dolaşıyordu. Bir kedi gördü. Soğuktan titriyordu dedi ve benim kelimeye geldi hocam yalamak yazıyor dedi :D Ben de bastım kahkahayı :D

Moderatör tarafından düzenlendi:

Alper_BeyEfendi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Müdürü n kapısını kırdım bi tane sırayı camdan aşşağıya attık .x

GT-S5310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kapıyı açmam ve çocuğun kapıya çarpması ve takla atması sonra tabi çaktırmadan kaçtım... :D
Sınıflar arası 100 kişilik kavga. O ne aksiyondu ama... uff.. (Nedeni ayrı bir komik, yan bakmış çocuk, acaba? :D:D:D)
Gizlice öğretmenlerin Skype ya da MSN adreslerine 18+ içerikler yollamam ve kendimi fahişe olarak tanıtmam... :D Birisinin hoşuna gitti :D:D:D:D:
Daha neler neler.. Ah o günler :(

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kapıyı açmam ve çocuğun kapıya çarpması ve takla atması sonra tabi çaktırmadan kaçtım... :D
Sınıflar arası 100 kişilik kavga. O ne aksiyondu ama... uff.. (Nedeni ayrı bir komik, yan bakmış çocuk, acaba? :D:D:D)
Gizlice öğretmenlerin Skype ya da MSN adreslerine 18+ içerikler yollamam ve kendimi fahişe olarak tanıtmam... :D Birisinin hoşuna gitti :D:D:D:D:
Daha neler neler.. Ah o günler :(
Doktor öğretmenin psikolojisini bozmuş *-*

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
6 Sene önce ilk okul 5di galiba öğlenciydik okuldan çıktık,havada aheste aheste kararıyordu okulun tüm kapılarıda haliyle kitlenmişti giderken 3.kata bir göz attım adamın biri cama vuruyor çok korkmuş,sonra adam koridorun içindeki karanlıkta kayboldu.

Büyük ihtimal ile matematik dersine felan giriyordur hayaletlerle.
[DOUBLEPOST=1415214312,1415214148][/DOUBLEPOST]
"Hayırdır Gardaşş ?"
"Ne bakıyon lan yaprram ?"
Çok görürüm,çok döverim.
Anti-Keko'luk karşısında eğilin.
Bugün okulda beden dersi uyuyorum sınıfta,bi kaç kız görmemiş beni köşedeydim perdenin arkasında soyunmuş üstlerini değiştirmişler kaçırdık olayları :(

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok görmüş biri olarak yani heyecanlanacak bir şey yok-.-