Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DöşüKıllı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Lütfen bana şöyle düzgün bir oyun önerin artık bıktım. Yapacak izleyecek oynayacak hiçbir şey yok boş boş otuyorum. Sistemim öyle aman aman bir şey değil bu yüzden yeni çıkan oyunları da deneyemiyorum. Bana şöyle Fallout 4 gibi kıyamet sonrası senaryolu açık dünya ve açık dünyası sağlam yaratılmış bir oyun söyler misiniz?

Fallout'un diğer serileri
S.t.a.l.k.e.r serisi
Metro serisi

Kesinlikle önermeyin bu 3'nü Fallout'un diğer oyunlarını oynadım dünyaları pek canlı gelmedi S.t.a.l.k.e.r ve Metro desen açık dünya değil zaten. Lütfen bir yardımcı olun var mı arşivlerinizde şöyle güzel bir şeyler.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kıyamet sonrası değil ama hikayesi çok güzel olan Tomb Raider türkçe yama desteğide bulunmakta boyutu 13Gb civarlarında olsa gerek.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Farcry, post apocalyptic değil ama bi bak? Biraz steamde gezin bence.

Son düzenleme:

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Açık Dünya Oyunu'mu bilmiyorum ama. Kesinlikle Sniper Ghost Warrior Serisi'ni oynamalısın :)

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kıyamet sonrası pek bilgim yok o tarz oyunlarla ilgilenmiyorum,ancak çok sevdiğim bir oyun var Skyrim çoğu kişi bilir birkaç güzel modda atarsan tadından yenmez bence. :)

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Önerim crysis 1-2-3 serisini oyna hastası olursun: D

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi sana yemin ediyorum 2 ay üst üste kota sıfırlandığı gibi 60 gb lık kotayı bitirdim 5 6 tane oyun oynamışımdır 2 ay içinde adlarını hatırlamıom :D şimdide gta 4 oynucam.

NickWilde

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Eğer mmo olmasında sıkıntı yok dersen post apocalyptic olarak H1Z1 var. Hem açık dünya. Gerçi öyle çok dolu bir dünyası var mı bilmiyorum ama bir dene denerim 2-3 arkadaş da alırsın.

DöşüKıllı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ya şimdi genellikle aksiyon dolu oyunlar öneriyorsunuz ama bu sefer önerdiğiniz oyunlarda açık dünya pek güzel olmuyor ya da canlı olmuyor. Bu arada kıyamet sonra açık dünya istemiştim Gta 5, Crysis, Farcry, Sniper Elite, Skyrim öneriyorsunuz onlar bu türe girmiyor. H1z1 desen zaten bomboş bir oyun kesinlikle alıp oynamaya değmez. Şimdi Fallout New Vegas'ı tekrar yüklemem mi lazım? Hiç sevmiyorum onun açık dünyasını çok yapmacık geliyor bana gerçekci hissettirebilecek bir şeyler yok mu?

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya şimdi genellikle aksiyon dolu oyunlar öneriyorsunuz ama bu sefer önerdiğiniz oyunlarda açık dünya pek güzel olmuyor ya da canlı olmuyor. Bu arada kıyamet sonra açık dünya istemiştim Gta 5, Crysis, Farcry, Sniper Elite, Skyrim öneriyorsunuz onlar bu türe girmiyor. H1z1 desen zaten bomboş bir oyun kesinlikle alıp oynamaya değmez. Şimdi Fallout New Vegas'ı tekrar yüklemem mi lazım? Hiç sevmiyorum onun açık dünyasını çok yapmacık geliyor bana gerçekci hissettirebilecek bir şeyler yok mu?
İstediğin türdeki oyunlar piyasadan siliniyor kıyamet sonrası değilde hikayesi olan oyunları oynamayı dene.

DöşüKıllı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İstediğin türdeki oyunlar piyasadan siliniyor kıyamet sonrası değilde hikayesi olan oyunları oynamayı dene.
Her oyunun hikayesi vardır zaten. Kıyamet sonrası senaryolu oyun oynamak için bu konuyu açmıştım, farklı tür bir şey isteseydim zaten o türü yazardım. Geçmiş de olsun yeni çıkmış olsun illa ki vardır bir şeyler. Google üzerinde "Games like Fallout 4" ya da "Games like Fallout" diye aratınca düzgün sonuç bulamıyorum o yüzden burada konu açtım düzgün sonuç bulurum diye ama yine de bir sonuca ulaşamıyorum hiç kimse mi bilmiyorum düzgün bir kıyamet sonrası senaryolu oyun.

tolhan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
"7 Days to die" dene. Dünyasını sevmeyebilirsin belki ama craftingleri güzel. Bence dene :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...