Play.MarmaraNetwork.Com #Yeniden 1.8.X > Orjinal Faction | Büyü Kredi | Kasa | BOSS | Huni Senkranizasyon | Ve Daha Fazlası!

Sunucuyu Nasıl Buldunuz?

• Eh işte

• Güzel

• Çok Güzel

• Harika

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servere Elevator plugini gelmesini istiyorum lütfen.
Elevator PvP sırasında ışınlanma gerçekleşmediği için eklesek bile kullanılamaz hale gelir genellikle oyuncular bunu pvp sırasında kullandığı için bir işlevi olmaz yani ben şahsen böyle düşünmekteyim sizinde görüşlerinizi alıp aydınlanmak istiyorum.

DarkBey911

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Muhteşem İlk Defa Böyle Bir Faction Swenin Bana Bütün Faction Serverlarını unutturdu
ELLERİNE SAĞLIK YUSUF ABİ

Aqwee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Elevator PvP sırasında ışınlanma gerçekleşmediği için eklesek bile kullanılamaz hale gelir genellikle oyuncular bunu pvp sırasında kullandığı için bir işlevi olmaz yani ben şahsen böyle düşünmekteyim sizinde görüşlerinizi alıp aydınlanmak istiyorum.
Factionun daha sevilmesini sağlayan bir plugin savaş sırasında ısınlanma derken o tp lemiyor mesela elevator up yazarsanız yukarı ısınlıyor pvp deyken galiba ısınlar savurma gibi

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Factionun daha sevilmesini sağlayan bir plugin savaş sırasında ısınlanma derken o tp lemiyor mesela elevator up yazarsanız yukarı ısınlıyor pvp deyken galiba ısınlar savurma gibi
Anladım teşekkürler

Konu Güncel

YILBAŞI İNDİRİMİ %50

Sunucu Aktifdir konu güncel

Konu Güncel Yeni Güncelleştirmeler Yakında

YesilBcw

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba, server düzeninden tut kurallara , kurallardan tut sistem'lere her şey muhteşem. Builder gerçekten harika plugin'lere baktığımız zamanda eşşiz gerçekten hatta galiba skript'de kullanmıyorsunuz. Herşeyi plugin ile tek kelime ile "MUAZZAM" girip oynamanızı tavsiye ederim. / Eski Rehber 'iSoloKawaii' 'Yiğit' Saygılar Sevgiler Yusuf Reis :))

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, server düzeninden tut kurallara , kurallardan tut sistem'lere her şey muhteşem. Builder gerçekten harika plugin'lere baktığımız zamanda eşşiz gerçekten hatta galiba skript'de kullanmıyorsunuz. Herşeyi plugin ile tek kelime ile "MUAZZAM" girip oynamanızı tavsiye ederim. / Eski Rehber 'iSoloKawaii' 'Yiğit' Saygılar Sevgiler Yusuf Reis :))
Teşekkür ederim Yiğit aramıza katılıp böyle çıkarımları sağladığın ve biz bunu sizlere gösterdiysek ne mutlu bize yeniden teşekkür ederim

Konu Günceldir

iMusaGamer

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Türkiyenin En iyi Serverlerdan Birisi Gelmenizi Tavsiye Ederim Gelmesseniz Siz Kaybedersiniz

KronoxTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorum fln yazmıyorum. Yoruma değmez.

Son düzenleme:

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucunu beğendim gayet iyi. Yeni görevde başarılar dilerim.

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiyenin En iyi Serverlerdan Birisi Gelmenizi Tavsiye Ederim Gelmesseniz Siz Kaybedersiniz
Yorumunuz İçin Teşekkürler
Sunucuya başlayalı 1 hafta oldu. Güzel deneyim. Başarılı sunuculardan. Kaçırmayın derim... :D
Yorumunuz İçin Teşekkürler
Sunucunu beğendim gayet iyi. Yeni görevde başarılar dilerim.
Yorumunuz için teşekkürler.

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucunun heryerini beğendim harika süper mükemmel yorumlarda belirtilenlere göre ama giripde oynamam cünkü black friday indirimi yapılan biyer bana karşı benim inancıma hakaret edilen bir şey biyerde kullanılıyorsa ben oraya gitmem oynamam o firmadan ürün almam :)

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun heryerini beğendim harika süper mükemmel yorumlarda belirtilenlere göre ama giripde oynamam cünkü black friday indirimi yapılan biyer bana karşı benim inancıma hakaret edilen bir şey biyerde kullanılıyorsa ben oraya gitmem oynamam o firmadan ürün almam :)
Her türlü düşünceye saygımız sonsuz, ama şunu belirtmeliyimki amacımız kötü değil, bu arada yorumun için teşekkür ederim.

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
amacınız kötü değil anladım ama blackfriday adını sevmedigim icin öyle yorum yaptım yoksa sizle sorunum yok :)
Tamamdır, Teşekkürler

Konu Güncel

Güncellemeler Yakında

Site Yenilendi Güncelleme Yapıldı www.marmaranetwork.com vipler eklenecek

Sunucu Bakımdadır, Yakın Tarihde Açılacaktır

Konu güncel