• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone satın alrabisu
  • Telltale'in en sevilen serilerinden biri olan Minecraft: Story Mode Sezon 1'i sizlerden bir kişiye hediye edeceğiz.; katılmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Play.MarmaraNetwork.Com #Yeniden 1.8.X » Orjinal Faction | Büyü Kredi | Kasa | BOSS | Huni Senkranizasyon | Ve Daha Fazlası!

Sunucuyu Nasıl Buldunuz?

• Eh işte

• Güzel

• Çok Güzel

• Harika

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mCoNGRaTz

Ağaç Yumruklayıcı
Minecraft
Elka_
Sunucu güzele benziyor ancak spawnınız'da çok ev yapmışsınız, konu tasarımın'da kullanılan shader oldukça göze hoş duruyor (link atabilir misin XD).
Başarılar...

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
Steam
Play.CraftBrain.Net
Minecraft
THacioglu
Konu tasarımınızı beğenemedim. İmla kurallarına dikkat edin lütfen. Haritalarınız da shader görüntüsündenmidir nedir artık güzel görünüyor. Başarılar...

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AlbatracZ

Taş Madencisi
Hepinize teşekkür ederim ama sunucu 10 haziranda aktif. :D
[automerge]1528177132[/automerge]
Konu Güncel MarmaraNetwork #Yeniden

Son düzenleme:

leprekon

Yeni Doğmuş
Gercekten harika bir factıon oynamaktan zevk alabilecegim nadir serverlardan birisi oldu arkadaşlarımla beraber oynuyordum önceden şimdi tekrar acılıyor ve ekibimi tekrar toplamayı planlıyorum bize böyle güzel bir server sundugunuz için teşekkürler.

Yahya0211

Kömür Madencisi
Acaba 2 sunucuyu birden nasıl yürütebileceksiniz hem survival hem faction ilginç

farklı bir şey görmedim geliştirilmeli builde önem vercenize forumlarda şekil yapcanıza açıkcası sistemleri geliştirin ve bu lapisi kömür yapmak gibi şeyler olmasın
Sunucuya not vermek gerekirse
Konu Tasarımı: 8
Kurallar:10
Sistem:0
İyi günler

AlbatracZ

Taş Madencisi
farklı bir şey görmedim geliştirilmeli builde önem vercenize forumlarda şekil yapcanıza açıkcası sistemleri geliştirin ve bu lapisi kömür yapmak gibi şeyler olmasın
Sunucuya not vermek gerekirse
Konu Tasarımı: 8
Kurallar:10
Sistem:0
İyi günler
Teşekkür ederim yapdığınız her yorumu dikkate alıyoruz ama yapdığımız çoğu sistem diğer sunucularda olmayan sistemler onu neden beğenmediniz anlayamadım.

CanYanlı01

Ağaç Yumruklayıcı
Sunucu kurallarında yazmayan bir sebepten dolayı ban yedim, bu bana komik geliyor. :D
Ban yeme sebebim arkadaşıma 10 milyondan fazla para atmammış.
Ban sebebim:
sdasda.JPG

Kurallar:
sdfa.png

Ve büyük ihtimal sizde hakkınızı savununca başınıza gelecek olay:
sdaasd.png

Son düzenleme: