PLAY.TEKKANTR.PW | 1.8.X | #LEGENDISBACK! | Sunucu Aktif! | Arkamızdan Konuşanların, Hayallerinde İmzamız Var!

BGYSurvival

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Herkes kötülemiş, yanlız bir doğru var en çok online çeken survival sunucularınadn birisidir. Ama dikkat sezonluktur en fazla 2 hafta açık kalır. Ve şu din kavgasınıda bırakın müslüman olmadığım halde müslümanlıktan soğdum.

Son düzenleme:

ApexCraft35

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Gerçekten Güzel Ama Sürekli olarak Kapanması gerçekten çok kotu Bu Konuda bilgilendirmek istiyorum Her Kapanmasında
Saldırıryı Bahane Etmen İç Karartıcı Gerçekten Serverin iyi bir yere gelmesini istiyorum ama böyle olmaz

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkes kötülemiş, yanlız bir doğru var en çok online çeken survival sunucularınadn birisidir. Ama dikkat sezonluktur en fazla 2 hafta açık kalır. Ve şu din kavgasınıda bırakın müslüman olmadığım halde müslümanlıktan soğdum.
Yorumun için teşekkürler kardeşim.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Gerçekten Güzel Ama Sürekli olarak Kapanması gerçekten çok kotu Bu Konuda bilgilendirmek istiyorum Her Kapanmasında
Saldırıryı Bahane Etmen İç Karartıcı Gerçekten Serverin iyi bir yere gelmesini istiyorum ama böyle olmaz
Merhaba güzel kardeşim yorumun için teşekkür ederim,
Sunucumuz kapalı değildir, bakımdayız. Dün gelen saldırılar yüzünden. Korumamız devreye girip, gün içerisinde sunucumuz açılacaktır :) Anlayışın için teşekkürlerimi sunuyorum.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GENEL DUYURU!
----------------------------------------------------------------

Bildiğiniz gibi sunucumuz dün saldırıya uğradı, bizde hemen olaya el atıp sunucuyu bakıma çektik bugünde korumamızı devreye sokup gün içerisinde sunucumuzu açıcağız, Merak etmeyin açılmadan 1 2 saat önceden saati vericez :)

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
GENEL DUYURU!

Bildiğiniz gibi sunucumuz dün saldırıya uğradı, bizde hemen olaya el atıp sunucuyu bakıma çektik bugünde korumamızı devreye sokup gün içerisinde sunucumuzu açıcağız, Merak etmeyin açılmadan 1 2 saat önceden saati vericez :)
Pardon Aga Bizde Askere Gittin Sandık Korktuk Bir An

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
26 Haziran Salı Günü 18:00'Da Aktif! ( TÜM SALDIRILAR ENGELLENDİ! )

Sizleri beklettiğim için özür dilerim :) Yarın 18:00'Da görüşürüz.
####
Bakale Ölmeyin Ha! :pala:

Liona123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Maşallah müslüman kardeşim maşallah... Ne güzel müslümanmışsın sen yahu, namazında niyazındaymışsın :D Senin gibi bir müslüman tanıdığım için gurur duyuyorum --->
tekkan4sansür.jpg