xFallPvP Rehber Alımları

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şu an ileride olucak alımları engelliyoruz. Lütfen konuyu kapatalım ve konu olduğu gibi devam etsin.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
spain pvp çok daha kaliteli bakıyorumda çok egolusun kendi serverını öyle serverlara karşılaştırabildiğine göre
Spain ile bizi bir tutmanın amacını hala anlayabilmiş değilim. Burası bir alım konusu tartışmanızı özelde de yapabilirsiniz. SpainPvP HUB olan bir sunucu. Elimde ki imkanlar kısıtlı olmasa emin ol burada çok çok iyi bir sunucu açabilirim, elimden gelenin en iyisi bu. İyi forumlar.

zSprityhh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Toprak
Soyadınız: Kaynak
Yaşınız: 15
Skype adresiniz: xeniodll
Mikrofonunuz var mı: var
Oyun içi isminiz: zSprityhh
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 2 Yıldır Oynuyorum
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 2 3 Gün Oldu
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Ben zevk aldım güzel eğleniyorum ama hile tespit edildi diye atıyor jitter yapınca bazen o biraz sıkıntı.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayır
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Kendi Serverimde ve Arkadaşımın Serverinde
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Tabiikide Severek
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Serveri çok beğendim aktif bir server iyi güzel server hile gelmedi karşıma
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Ben Kendimin Onlardan Daha İyi Oynadığını Düşünüyorum PvP'ime güveniyorum BadL*** Serverinde Felan Çoğu Hesabımda Dia 4 VB Rankım Vardı
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Evet ( Adamlar 2 li teamlardı kestiğimde Kolaysınız 2 Li team Olup kesemiyorsunuz yazmıştım
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Iyı bana küfür etmeyene asla etmem
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Severek birbirimizle dostluklar kurarız
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Rank Sistemi
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Jitterden Ban Yemeyi Yani Hile Tespit Edildi Diyip Atiyor Ya Onu Böle Biraz Daha Üzerinden Gelerek Çünkü Jitter Yapıyorum 14 CPS Felan Swden Atıyor Direk

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Ben zevk aldım güzel eğleniyorum ama hile tespit edildi diye atıyor jitter yapınca bazen o biraz sıkıntı.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Kendi Serverimde ve Arkadaşımın Serverinde
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Serveri çok beğendim aktif bir server iyi güzel server hile gelmedi karşıma
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Ben Kendimin Onlardan Daha İyi Oynadığını Düşünüyorum PvP'ime güveniyorum BadL*** Serverinde Felan Çoğu Hesabımda Dia 4 VB Rankım Vardı
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Evet ( Adamlar 2 li teamlardı kestiğimde Kolaysınız 2 Li team Olup kesemiyorsunuz yazmıştım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Severek birbirimizle dostluklar kurarız
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Jitterden Ban Yemeyi Yani Hile Tespit Edildi Diyip Atiyor Ya Onu Böle Biraz Daha Üzerinden Gelerek Çünkü Jitter Yapıyorum 14 CPS Felan Swden Atıyor Direk
Bizimle değilsin.

zSprityhh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Neden ki aga ?

Günde 15 Saat Felan Açığım 10 Saati Serverde Geçirebilirim İlgilenirim

BYR3D

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız:Emir
Soyadınız:Balay
Yaşınız:18
Skype adresiniz:[email protected]
Mikrofonunuz var mı:Evet
Oyun içi isminiz:r3dEmir
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):5
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):1-2 hafta ama adım değişikti şimdi pre aldım
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):güzel herşeyi tam
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):RPG&FACTİON&PVP&SKYBLOCK SERVERLERİNDE OLDUM yanlışsa dediğim cevaplar tam anlamadım soruyu
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Her Zaman
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Bu Sunucunun Pluginleri İnsanları Çok İyi Sahibleri De Sevecen
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet Düşünüyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Daha Fazla Bilgim Olması
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Sakin Adaletli Ve Düzgün
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet Anlaşırım
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:bilmem
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:bilmem

YunusAxton

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız:Yunus Emre
Soyadınız:Çelik
Yaşınız:14
Skype adresiniz:ynsclk458
Mikrofonunuz var mı:Evet var
Oyun içi isminiz:Adequates
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):5 yıldır oynuyorum
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):1 yıldan fazla oynuyorum
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Gayet iyi kaliteli bir server.Yetkili kişileri olsun hepsi birbirinden iyi.Türkiyede iyi yerlere gelebilicek bir server.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Hayır yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Rehberlik yapmıstım bir sunucuda Lefkosa adında orda güzel işler başarmıstım ama maddi durumdan uygun olmadıgı için kapanmıştı.Eğer rehberlik görevini bana verirseniz en iyi şekilde yapabilcegimi bilin.Moderatörlük yaptıgım da oldu ama server isimlerini cok hatırlamıyorum.Ama rehberlik görevini yapmışlığım oldugu için tecrubeliyim
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Açıkcası bomba gibiyim .:) Tabikide hissediyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Bu sunucu gerçekten gelişiebilcek bir server ve burda kendimi iyi bir şekilde geliştiricegime inanıyorum.Bu serverde iyi işler yapabilcegimi düşünüyorum ve bu sunucuda yetkili olmak istiyorum.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Tabikide uyum sağlarım.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Rehberlik kısmandan biraz daha tecrubeli ve bilgili oldugumu düşünuyorum o yüzden ve arkadasları bilgilendirmeyi istiyorum.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Bi keresinden mod vardı ve ben bi hileyle karsılastım ona sinirlenip küfür ettigimde agır bi küfür degil bu arada tam yazdıgımda mod arkadaşta yazı yazmıs o yazdıktan sonra ben benım yazdıgım cıktıgından ortada bi karısıklılık oldu ve mod arkadas ona küfür ettigimi sanmıstı o yüzden banlamıştı
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır yemedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Normal arkadasım gibi davranırım.Bi samimi dost gibi.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: tabii ki iyi anlasabilirim karsı tarafta bana saygı duydugunda.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Mesela /ignore ile istemedigim kişilerin mesajını görmüyebilirdim ve sağ tarafta normal kişi öldürme sayısı daha net bi yere eklerdim ve daha iyi bir hile koruması.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Hile korumusını kaldırmak isterdim cunkü suanda oynadıgımda hile olmadıgım halde hile diye atılabiliyorum.

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız:Emir
Soyadınız:Balay
Yaşınız:18
Skype adresiniz:[email protected]
Mikrofonunuz var mı:Evet
Oyun içi isminiz:r3dEmir
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):5
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):1-2 hafta ama adım değişikti şimdi pre aldım
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):güzel herşeyi tam
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):RPG&FACTİON&PVP&SKYBLOCK SERVERLERİNDE OLDUM yanlışsa dediğim cevaplar tam anlamadım soruyu
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Her Zaman
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Bu Sunucunun Pluginleri İnsanları Çok İyi Sahibleri De Sevecen
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet Düşünüyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Daha Fazla Bilgim Olması
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Sakin Adaletli Ve Düzgün
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet Anlaşırım
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:bilmem
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:bilmem
Bizimle değilsin.

Adınız:Yunus Emre
Soyadınız:Çelik
Skype adresiniz:ynsclk458
Mikrofonunuz var mı:Evet var
Oyun içi isminiz:Adequates
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):5 yıldır oynuyorum
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):1 yıldan fazla oynuyorum
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Gayet iyi kaliteli bir server.Yetkili kişileri olsun hepsi birbirinden iyi.Türkiyede iyi yerlere gelebilicek bir server.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Hayır yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Rehberlik yapmıstım bir sunucuda Lefkosa adında orda güzel işler başarmıstım ama maddi durumdan uygun olmadıgı için kapanmıştı.Eğer rehberlik görevini bana verirseniz en iyi şekilde yapabilcegimi bilin.Moderatörlük yaptıgım da oldu ama server isimlerini cok hatırlamıyorum.Ama rehberlik görevini yapmışlığım oldugu için tecrubeliyim
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Açıkcası bomba gibiyim .:) Tabikide hissediyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Bu sunucu gerçekten gelişiebilcek bir server ve burda kendimi iyi bir şekilde geliştiricegime inanıyorum.Bu serverde iyi işler yapabilcegimi düşünüyorum ve bu sunucuda yetkili olmak istiyorum.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Tabikide uyum sağlarım.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Rehberlik kısmandan biraz daha tecrubeli ve bilgili oldugumu düşünuyorum o yüzden ve arkadasları bilgilendirmeyi istiyorum.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Bi keresinden mod vardı ve ben bi hileyle karsılastım ona sinirlenip küfür ettigimde agır bi küfür degil bu arada tam yazdıgımda mod arkadaşta yazı yazmıs o yazdıktan sonra ben benım yazdıgım cıktıgından ortada bi karısıklılık oldu ve mod arkadas ona küfür ettigimi sanmıstı o yüzden banlamıştı
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır yemedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Normal arkadasım gibi davranırım.Bi samimi dost gibi.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: tabii ki iyi anlasabilirim karsı tarafta bana saygı duydugunda.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Mesela /ignore ile istemedigim kişilerin mesajını görmüyebilirdim ve sağ tarafta normal kişi öldürme sayısı daha net bi yere eklerdim ve daha iyi bir hile koruması.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Hile korumusını kaldırmak isterdim cunkü suanda oynadıgımda hile olmadıgım halde hile diye atılabiliyorum.
Yetkiliye küfürden ban yemiş birini yetkili alamayız. Bizimle değilsin.

Okuzan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Oğuzhan
Soyadınız: Hepözgü
Skype adresiniz: oguz.korkmaz63
Mikrofonunuz var mı: Mikrofonum yok.
Oyun içi isminiz: lavy
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 5
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 7,8 aydır.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Lagsız, samimi, skriptleri güzel ve PvP'nin iyi bir şekilde gelişebileceği iyi insanların bulunduğu ortam olarak.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayır.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Genelde Pluginer (Edit), Skripter ve Moderator, Admin gibi yetkiler yaptım.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Hazırım.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Ben bana vakit harcayana, emekli bir işe vakit harcayıp onu dahada yükseltmeye çalışırım.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Hiçbirşey.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hatırlamıyorum ama 2 kere yemiştim galiba.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Evet yedim, aşağılama vb.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Samimi konuşurum, ciddi konuşunca sanki onla aranda çizgi olmuş gibi oluyor.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Ramazan Pidesi, Armor Ağırlığı, küfür edince adamın bounty seviyesinin düşmesi ve aklıma gelmeyen birçok şey.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Hiçbirşey.
Not: Ben bu yprumu yetkili olacağıma inanarak yaptım. Yetkili olmasam bile bu yorumu yazmak bile onurdu;
SAYGILAR :şapka:

EnesPvPs

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Enes
Soyadınız: Saydam
Yaşınız: 14
Skype adresiniz: Evet - live:enestrnayt Arkadasimin Bana vermiş oldugu skype
Mikrofonunuz var mı: Evet Mikrafonum Var
Oyun içi isminiz: EnessPvpYT
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 7 Yıldır Minecraft Oynuyorum
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 1 Yıl 8 Aydır Sunucuda Oynuyorum
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Benim Fikrim Bir Sunucuda Olması Gereken En Önemli Etken Oyuncuların Saygılı,Dürüst,YardımSever Olmasıdır. Ve Bu Etkenlerde Sunucuda Fazlası İle Var. Bu Yüzden Çok Güzel Bir Sunucudur.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Arkadaşlarımın Serverlerinde Görev Yaptım,Kendi Sunucularımı Açtım ve Bi kac serverde yetkili oldum.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet Fazlasıyla Hissediyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Bence Bir Sunucuda Hoşgörü,Saygı,Sevgi,Dürüstlük gibi etkenler çok önemlidir. ve bu sunucuda ise fazlasi ile var. bu sunucu diğer sunuculara göre kıyaslanamaz derecede mükemmel bir server. çünkü diğer serverlerde argo,cinsel içerikli sözler ve haraketler var. fakat bu sunucuda göze batmayacak kadar var. ve böyle kisilerde mute veya ban yiyorlar. bu yüzden yetkili olmak istiyorum
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet Çünkü Çok Yardım Severler Dürüstler ve Saygılılar.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Yardım Sever bir kişiliğimin olması,oyuncular ile iyi anlaşmam,oyunculara dürüst davranmam ve sevgi dolu biri olmam.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır Yemedim. Ve Yemekde İstemiyorum.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Evet Yedim Çünkü Hatalı Olan "GG" kelimesini yazmış olmam.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Davranışım güzeldir çünkü : Oyunculara şevkatle yaklaşırım,Onlara birçok konuda yardım ederim,Empati Kurar Hissettikleri Duyguları Anlamaya Çalışırım. Dürüst Davranırım ve kötü insanlara karşı saygımı bozmam.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet İyi Anlaşırım Çünkü : Sunucuda Gördüğüm ve tanıdığım yetkililer saygılı,dürüst ve yardımseverler. Oyuncularda Yardımsever dostcanlısı iyi insanlardır. ve bu yüzden iyi anlaşıcağımı düşünüyorum
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Doğruyu Söylemek Gerekirse Sunucunun hiçbir Eksiği Yok Oyuncuları Ve Yetkilileri İse Dürüstler. Bu Yüzden Sunucuya Ekleyebileceğim bir şey Yok
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Sunucudan Hiçbirşey değiştirmek silmek veya da taşımak istemiyorum çünkü sunucu çok güzel. ve eksiği olan hiçbirşeyde yok

Son düzenleme:

FurkanMCS

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Muhammed
Soyadınız: Ergun
Skype adresiniz: muhammed.ergun1
Mikrofonunuz var mı:var
Oyun içi isminiz: FurkanMCS
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):3 yil
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):1 senedir.Server Alışkanlık yaptı baya iyi bir server
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Premiumsuz en iyi PvP serveri.Herkesein gelip katılabileceği bir Server.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):yok.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Bir tane daha pvp serverinde Translatordum.sonradan MOD Yapdilar.ismide TRLION
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Tabikide evet.Hazır hissetmesem bu formu doldurmam.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Çünkü en sevdiğim server.En çok vakit harcadığım server.Çünkü seviyorum :).
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Kesinlikle evet.Çünkü iyi insanlarla herkes iyi uyum sağlar.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Dürüstlüğüm,Dil Bilme Kapasitem,arkadaş canlısı olmam.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Yedim.Ada Haksiz Yere :(
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):6 kere yedim her halde hatırlamıyorum.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Çok iyidir.Bazılarınla arkadaşız.İyi anlaşıyoruz.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet Çünkü insan insana değer vermeli diymi.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: SurvivalGames,takımlı savaşlar,yeni mapler,EggWars
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Sunucuda her şey çok iyi hiçbirşey silmem.
Hatta bunu yazarken bile Serverdayım.ve xFall Ailesine Iyi Yillar Dilerim...

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Adınız: Muhammed
Soyadınız: Ergun
Skype adresiniz: muhammed.ergun1
Mikrofonunuz var mı:var
Oyun içi isminiz: FurkanMCS
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):3 yil
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):1 senedir.Server Alışkanlık yaptı baya iyi bir server
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Premiumsuz en iyi PvP serveri.Herkesein gelip katılabileceği bir Server.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):yok.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Bir tane daha pvp serverinde Translatordum.sonradan MOD Yapdilar.ismide TRLION
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Tabikide evet.Hazır hissetmesem bu formu doldurmam.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Çünkü en sevdiğim server.En çok vakit harcadığım server.Çünkü seviyorum :).
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Kesinlikle evet.Çünkü iyi insanlarla herkes iyi uyum sağlar.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Dürüstlüğüm,Dil Bilme Kapasitem,arkadaş canlısı olmam.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Yedim.Ada Haksiz Yere :(
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):6 kere yedim her halde hatırlamıyorum.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Çok iyidir.Bazılarınla arkadaşız.İyi anlaşıyoruz.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet Çünkü insan insana değer vermeli diymi.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: SurvivalGames,takımlı savaşlar,yeni mapler,EggWars
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Sunucuda her şey çok iyi hiçbirşey silmem.
Hatta bunu yazarken bile Serverdayım.ve xFall Ailesine Iyi Yillar Dilerim...
Olumsuz. Bizimle değilsin.

Son düzenleme: