YakamozNetwork emek hırsızı mı? Evet...

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sanırım birşeyleri açıklar nasıl bir duruma düşürülmeye çalıştıgımı. Bu ihsanın kimligi sanırım birisi paylaşıyordu skypeden..
http://i.hizliresim.com/a2N2WO.png
25 miş. Bende 1905 doğumluyum. Buraya tc kimliğininin fotosunu atmassan şunu söyleyim kimseyi inandıramazsın. sen 25 sen ben 65 yaşındayım ahahah:D
Erkan abiyi arayıp gerekli bilgiyi alabilirsin.

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sesin doğruları söylüyordu. Ayrıca 25 yaşında isen neden site scripti satarak para topluyorsun? Madem çalışıyorsun neden kendi cebinden ödemiyorsun? Sesinden anladığıma göre en fazla 2000'lisin yada 20001'li

Bu sanırım birşeyleri açıklar nasıl bir duruma düşürülmeye çalıştıgımı. Bu ihsanın kimligi sanırım birisi paylaşıyordu skypeden..

Sanırsam attığın fotonun gerçek olmadığını anlamamışsın? 15 yaş altındakiler fotoğraf koyamıyor :)

Ayrıca Erkan abi ile de görüştüm. İstediğinizi yapabilirsiniz dedi. Seni bize havale etti diyebilirim :)

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sesin doğruları söylüyordu. Ayrıca 25 yaşında isen neden site scripti satarak para topluyorsun? Madem çalışıyorsun neden kendi cebinden ödemiyorsun? Sesinden anladığıma göre en fazla 2000'lisin yada 20001'li
Sanırsam attığın fotonun gerçek olmadığını anlamamışsın? 15 yaş altındakiler fotoğraf koyamıyor :)
Serverin kendi kendisine dönmesi gereken bir bütçesi var. Ben cebimden 5 ay ödemesini zaten yaptım ve çok çok gerekirse gene yaparım. Bu problem benim kendi iç sorunum sadece sordugun soruya cevap verdim. Bunuda provoke etmeye çalışman zaten komik konuyu ne diye açtınız nereye getirmeye çalışıyorsunuz.
Senin kendi masaüstünden paylaştıgın bir fotograf sanırım bu genede emin degilim fakat cidden kusura bakma beni arayip direk tehdit ve küfür eden birisinden olgunluk bekleyemem.

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0

1. si 25 yaşında olsan mc ile uğraşmazsın uğraşsan bile esas olarak çalıştığın bir iş olurdu. Paranı rahatlıkla kazanıyor olurdun sunucunun parasınıda çıkarıyor olurdun zaten. Yalan söylüyorsun. İhsan 1998 doğumlu bu sene ygs-lys ye giriyor. Bunda yaş küçüklüğü diye bir şey yok.

Ayrıca Erkan abi ile de görüştüm. İstediğinizi yapabilirsiniz dedi. Seni bize havale etti diyebilirim :)
Döne döne tanınmaz hale gelecek. Başkasıyla karıştırabilirsin.

Serverin kendi kendisine dönmesi gereken bir bütçesi var. Ben cebimden 5 ay ödemesini zaten yaptım ve çok çok gerekirse gene yaparım. Bu problem benim kendi iç sorunum sadece sordugun soruya cevap verdim. Bunuda provoke etmeye çalışman zaten komik konuyu ne diye açtınız nereye getirmeye çalışıyorsunuz.
Senin kendi masaüstünden paylaştıgın bir fotograf sanırım bu genede emin degilim fakat cidden kusura bakma beni arayip direk tehdit ve küfür eden birisinden olgunluk bekleyemem.
Sendende beklemedik zaten. Benim müşterilerimle aramı açmak için "istesem 1 dk da siteyi rootlarım" diyen (root nedir bilmiyor) başka birisiydi heralde. Merak etme o söylediğin adam şimdi emekli.

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben senin R'lemenden görmem gereken olgunluğu gördüm. Sunucunun süresini uzatmak için benim kullandığım scripti satmak için fazla yorulmuşsun. Yada burada benimle kafa buluyorsun. Ben diyorum ki daha fazla dönme. Madem ihtiyacın var paraya, başkalarının scriptini satmak yerine dilenmek daha uygun olur. Yani diyorum ki çalıp satacağına, dilenip de kazanabilirsin.

Ben senin R'lemenden görmem gereken olgunluğu gördüm. Sunucunun süresini uzatmak için benim kullandığım scripti satmak için fazla yorulmuşsun. Yada burada benimle kafa buluyorsun. Ben diyorum ki daha fazla dönme. Madem ihtiyacın var paraya, başkalarının scriptini satmak yerine dilenmek daha uygun olur. Yani diyorum ki çalıp satacağına, dilenip de kazanabilirsin.
Ayrıca buyur;
http://i.hizliresim.com/JnRBPY.jpg
Yaşım olgunluğumu kanıtlayabilecek nitelikte. Şu anda 9 yaşındaki çocuklar bile shop yapabiliyor. Demek istediğim ikinci şey bu.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşım halen provoke ediyorsun. Ortada çalınmış bir script veya site degil forumda paylaşılmış bir site var ve oraya satamazsınız yazmış ben onu unutmuşum farkındaysan satış yaptıgım bir konuda yok forumda. Ve tekrar o attıgım resme iyi bak o resimde yazılan 100tl ye hazır scripti verebilecegim 250tl ye 0 dan yazacagımı işaret ediyor.

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Hayır sıfırdan yaz benim gibi sat. Madem bu kadar iddalıydın (250 tl ye satacak kadar) ozaman rahatlıkla sunucunun parasınıda çıkarabilirdin. 5 aydır cebimden veriyorum diyorsun. Bence kapat zarar üstüne zarar etmişsin. Ayrıca script yapıp satarak sunucunun parasını çok rahatlıkla çıkarırdın? İhsanın da bana katılacağını düşünüyorum.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayrıca buyur;
http://i.hizliresim.com/JnRBPY.jpg
Yaşım olgunluğumu kanıtlayabilecek nitelikte. Şu anda 9 yaşındaki çocuklar bile shop yapabiliyor. Demek istediğim ikinci şey bu.
Kendi kendini kanıtladın o resmin gerçekligini ben daha ne diyeyim :)

Hayır sıfırdan yaz benim gibi sat. Madem bu kadar iddalıydın (250 tl ye satacak kadar) ozaman rahatlıkla sunucunun parasınıda çıkarabilirdin. 5 aydır cebimden veriyorum diyorsun. Bence kapat zarar üstüne zarar etmişsin. Ayrıca script yapıp satarak sunucunun parasını çok rahatlıkla çıkarırdın? İhsanın da bana katılacağını düşünüyorum.
5 aydır veriyorum diye yazmadım dikkatli oku 5 aylıgını ben ödedim diyorum. ve ben bunu bir hobi olarak görüyorum insanlar nasıl hobisine ufak ufak yatırım yaparsa bende öyle yapıyorum. Site yapmamı isteyen olmadıktan sonra neden yapıp pazarlamaya kalkayım ben sitenin kişiye servere özel olmasından yanayım.

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim neyi kanıtladığımı anlamadın heralde? Resmin copy paste ile koyulabileceğini anlamadın heralde? Diyorum ki 9 yaşındaki çocuklar bunu yapabiliyor.

Ayrıca Ahmet madem bir script satıyorsun neden forumda ücretsiz paylaşılan bir scripti satıyorsun? Akıl var mantık var kendini akıllı mı sanıyorsun? Aynı zamanda senden de bir fotoğraf bekliyorum.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Tamam. Kimin TC kimliğine 15 yaş altındakilerin fotoğrafı ekli? Bilerektende tarihi kapatmışlar. 100% Shop.

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0

5 aydır veriyorum diye yazmadım dikkatli oku 5 aylıgını ben ödedim diyorum. ve ben bunu bir hobi olarak görüyorum insanlar nasıl hobisine ufak ufak yatırım yaparsa bende öyle yapıyorum. Site yapmamı isteyen olmadıktan sonra neden yapıp pazarlamaya kalkayım ben sitenin kişiye servere özel olmasından yanayım.
Madem hobi olarak yapıyorsun milletin bedavaya dağıttığı şeyi 100 liraya satmak dolandırıcılığa girer. 25 yaşındayım diyorsun ama dolandırıcılık yapacak kadar zavallısın. Veya şöyle olmuş olabilir. Akıl yaşın 5 te kalmışken vücut yaşın daha hızlı büyümüştür. Öyle bir hastalık vardı adını hatırlayamadım.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim neyi kanıtladığımı anlamadın heralde? Resmin copy paste ile koyulabileceğini anlamadın heralde? Diyorum ki 9 yaşındaki çocuklar bunu yapabiliyor.

Ayrıca Ahmet madem bir script satıyorsun neden forumda ücretsiz paylaşılan bir scripti satıyorsun? Akıl var mantık var kendini akıllı mı sanıyorsun? Aynı zamanda senden de bir fotoğraf bekliyorum.
Forumda olmadıgı için satıyorum. Ve buyur bak bakalım 2 si arasındaki farkı bul :)
http://prntscr.com/a4eqs5

Madem hobi olarak yapıyorsun milletin bedavaya dağıttığı şeyi 100 liraya satmak dolandırıcılığa girer. 25 yaşındayım diyorsun ama dolandırıcılık yapacak kadar zavallısın. Veya şöyle olmuş olabilir. Akıl yaşın 5 te kalmışken vücut yaşın daha hızlı büyümüştür. Öyle bir hastalık vardı adını hatırlayamadım.
Devlet fakirlere kömür dagıtıyor bedavaya fakir de gidip o kömürleri başkasına satıyor kazandıgı para ile bakkaldan ekmek alıyor sence bu hırsızlıkmı ? Yoksa kendisine sunulan hakkı farkı şekilde kullanmakmı ? Saçma yazılar yazmayın batmaya başladınız.. Hakaret etmene gerek yok evlat karşımda dik durmalısın ..

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forumda olmadıgı için satıyorum. Ve buyur bak bakalım 2 si arasındaki farkı bul :)
http://prntscr.com/a4eqs5

Devlet fakirlere kömür dagıtıyor bedavaya fakir de gidip o kömürleri başkasına satıyor kazandıgı para ile bakkaldan ekmek alıyor sence bu hırsızlıkmı ? Yoksa kendisine sunulan hakkı farkı şekilde kullanmakmı ? Saçma yazılar yazmayın batmaya başladınız..
Sonunda anladın 18 yaşında olduğumu. Sıra fotoğrafın copy-paste olduğunu inandırmamda :)

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Vayy bee....

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Kendi beynini yemeye başladın galiba. Sözlerin çelişiyor. Geçen yorumda paylaşılmadı diyorsun sonraki mesajında bedavaya olan şeyi satmak hırsızlıkmı diyorsun. O mağaradan çık ve gerçek dünyayı tanı...