YakamozNetwork emek hırsızı mı? Evet...

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anlatamadım heralde. Ben onu paylaştım ama. Taaa en başındaki satırda Bu scripti hiçbir ticari amaç için başkalarıyla paylaşamazsınız yazdım.

Unuttum dedin. Tamam unutabilirsin. Özür diyeyip bir daha yapmayacağına dair bir mesaj atsaydın çoktan konu kilitlenmişti. Büyüklük bende kalsın dedin. İhsanın kimliğini attın(!). EE başka ne yapmayı planlıyorsun?
Yaş problemini siz ortaya çıkarttınız benim yaşla alakalı normalde hiçbir problemim yok buraya konu açmak yerine bana yazardın kardeş bak bunu böyle yaptım satılamaz yazmıştım sen yazıyorsun bende derdimki kusura bakma özür dilerim biter giderdi yani neden gereksiz reklama kalkışıyorsunuz. Üstüne üstlük beni arayıp anlayıp dinlemeden söylediklerimi dikkate almadan tehdit savurup küfür ediyorsunuz. Ayıp değilmi sen çocukmusun sana bunları benim bu forumdamı yazmam lazım yada benimmi anlatmam lazım hiç aile terbiyesi almadınmı ?

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bakalım burada kaç derece döneceksin?

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Diyorum ki forumda Ümmet'in kendi ücretsiz paylaştığı scripti satmaya iznin ve hakkın yok ki buna "ÇALMAK" deniyor. Soru sorma amacımız da yok ki soracak olsak sorardık. Demek istediğimiz şey sen bu scripti ne satabilirsin, ne de paylaşabilirsin.

Kendini kanıtladın, benim sunucumun kullandığı, benim satın aldığım scripti bilgisayarında neden depoluyorsun?
Arkadaşım ne çalması ne depolaması ne saçmalıyorsun ben ne yazıyorum sen ne okuyorsun yani kiminle muhattap oluyorum konuyu takip edenlerde görüyor ayıptır kendine mükayet ol biraz 2 3 defa oku yani.

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaş problemini siz ortaya çıkarttınız benim yaşla alakalı normalde hiçbir problemim yok buraya konu açmak yerine bana yazardın kardeş bak bunu böyle yaptım satılamaz yazmıştım sen yazıyorsun bende derdimki kusura bakma özür dilerim biter giderdi yani neden gereksiz reklama kalkışıyorsunuz. Üstüne üstlük beni arayıp anlayıp dinlemeden söylediklerimi dikkate almadan tehdit savurup küfür ediyorsunuz. Ayıp değilmi sen çocukmusun sana bunları benim bu forumdamı yazmam lazım yada benimmi anlatmam lazım hiç aile terbiyesi almadınmı ?
Yaşça büyüğüm demiştin üst yorumlarda şimdi onu da eklettirme buraya, sen başlattın yaş kavasını ki kendi kimliğininin yaş kısmını bile atamadın. Madem özür dileyeceksin daha ne bekliyorsun. Konu uzuyorsa bu yüzden uzuyor.

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
Ben kimseye küfür etmedim. Seninle eski münasebetlerimizden dolayı sana mesaj atmak çok saçma olurdu. Ayrıca polis hırsızı yakalamadan önce kapısını mı çalıyor?

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ortada dönme falan yok ortada ne varsa onu yazıyorum ben dönen insanı biraz önce kimligine kadar attım. Ben senden 3 5 yaş büyügüm diyen sendin ben bunu kanıtladım ama senin ortaya kanıt olarak attıgın hiçbir ibare yok ortada yalan yanlış ifadeler eksik atılmış fotograflar var yani bu yaptıgınız gerçekten ayıptır halende devam ediyorsunuz üstüme gelmeye insaf yani..

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Arkadaşım ne çalması ne depolaması ne saçmalıyorsun ben ne yazıyorum sen ne okuyorsun yani kiminle muhattap oluyorum konuyu takip edenlerde görüyor ayıptır kendine mükayet ol biraz 2 3 defa oku yani.
Depolamadan nasıl satacaktın peki. Eklenti kaldırıldı?

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben kimseye küfür etmedim. Seninle eski münasebetlerimizden dolayı sana mesaj atmak çok saçma olurdu. Ayrıca polis hırsızı yakalamadan önce kapısını mı çalıyor?
Genelleme olarak yazıyorum üzerine alnmana gerek yok şu an genel olarak bana düşmanlık besliyorsunuz ve yazdıklarınızda ortada işi yapan üstüne alınır herhalde eşşek degilya demi ?

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Genelleme olarak yazıyorum üzerine alnmana gerek yok şu an genel olarak bana düşmanlık besliyorsunuz ve yazdıklarınızda ortada işi yapan üstüne alınır herhalde eşşek degilya demi ?
Scripti satın alan ve şu anda kullanan kişi de üstüne alıyor demek oluyor bu? Özür dilerim dedin, dilemeni bekliyoruz.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Depolamadan nasıl satacaktın peki. Eklenti kaldırıldı?
Forumda free paylaşımını tabikide depolarım daha kaç kişi depoladı kim bilir sonuçta ücretsiz ve senin isteyerek paylaştıgın bir şey bu yani kimse zorla yaptırmadı demi sana ?

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Benim merak ettiğim asıl olay şu. Hem diyorsun ki ben hırsız değilim. Başkalarının şeylerini depolamıyorum. Hemde 100 tl ye forumda bedavaya dağıtılmış olan şeyi satıyorum. Sunucumun bu ayki parası çıkmadı ona lazımdı? Bu nasıl bir dümen?

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Scripti satın alan ve şu anda kullanan kişi de üstüne alıyor demek oluyor bu? Özür dilerim dedin, dilemeni bekliyoruz.
Ben senden değil script yapımcısından tabikide özür dilerim. ve @UmmetEmin Satışı yasak olan ve senin oraya yazdıgın halde ben unutup satmaya çalıştıgım için kusura bakma özür dilerim, Fakat sitemde yaptıgın işlevleri görüyorsun halen ortaya atmıyorum ve atmayacagım okadar adi olmayacagım herşeyin bir sırası var.

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Forumda free paylaşımını tabikide depolarım daha kaç kişi depoladı kim bilir sonuçta ücretsiz ve senin isteyerek paylaştıgın bir şey bu yani kimse zorla yaptırmadı demi sana ?
Bak ben depolamana bir şey demiyorum. Burdaki tüm olay 100 liraya(!) satmak istemen. belkide sattın bile?

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İşte sonuç bu kadar. Kendini uzun uzun yorumlarla rezil etmene gerek yoktu.
Konu kilitlenebilir.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim merak ettiğim asıl olay şu. Hem diyorsun ki ben hırsız değilim. Başkalarının şeylerini depolamıyorum. Hemde 100 tl ye forumda bedavaya dağıtılmış olan şeyi satıyorum. Sunucumun bu ayki parası çıkmadı ona lazımdı? Bu nasıl bir dümen?
Bir dümen yok foruma koydun ben indirdim birkaç kişi daha indirdi ve forumdan kaldırıldı. Ben bunu gidip eklentiler bölümüne de ekleyebilirdim. Sonuçta forumda olmayan bir site tabikide satabilirim yada ücretsiz paylaşabilirim bu tüm dosyayı indirenler için geçerli.