YakamozNetwork emek hırsızı mı? Evet...

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
Forumda olmadıgı için satıyorum. Ve buyur bak bakalım 2 si arasındaki farkı bul :)
http://prntscr.com/a4eqs5

Devlet fakirlere kömür dagıtıyor bedavaya fakir de gidip o kömürleri başkasına satıyor kazandıgı para ile bakkaldan ekmek alıyor sence bu hırsızlıkmı ? Yoksa kendisine sunulan hakkı farkı şekilde kullanmakmı ? Saçma yazılar yazmayın batmaya başladınız.. Hakaret etmene gerek yok evlat karşımda dik durmalısın ..
Peki şöyle söyleyim. Ben scripti sadece kullanmanız için dağıttım. Satabilmen için değil. Ki senin ekmeğe ihtiyacın yok. Hobi olarak yapıyorsun. Eğer paran yetişmiyorsa kapatırsın. Senin bu örnekle alakan bile yok.

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonunda anladın 18 yaşında olduğumu. Sıra fotoğrafın copy-paste olduğunu inandırmamda :)
Bir de batıyorsunuz diyor utanmadan :D Batan sizsiniz unutmayın derim. 5 aydır kendi cebinden ödeyip de en sonunda başkalarının scriptini satan sen bizlere batıyorsun diyorsun. Konuda da batan sensin, sunucu konusunda da. Ayrıca geçenlerde @caandalek in SkyWars sunucusunun dosyalarını indirip kullandığını da unutma derim :)

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonunda anladın 18 yaşında olduğumu. Sıra fotoğrafın copy-paste olduğunu inandırmamda :)
Benim inanmam ile alakalı bir sorun yaşama bana kanıtlamana gerek yok bu konuda senin veya benim yaşım yazılmıyor. Siz bana hırsız diyerek beni suçlamaya çalışıyorsunuz fakat ortada bir hırsızlık da yok ve şu an gerçekten zor durumdasınız.

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Benim inanmam ile alakalı bir sorun yaşama bana kanıtlamana gerek yok bu konuda senin veya benim yaşım yazılmıyor. Siz bana hırsız diyerek beni suçlamaya çalışıyorsunuz fakat ortada bir hırsızlık da yok ve şu an gerçekten zor durumdasınız.
Bu taraftan bakınca öyle gözükmüyor. 180 derece çevirelim. Aa böyle de gözükmedi. hiçbir yönden zor durumda olduğumuz gözükmüyor. Aa acaba neden? Hatırladım çünkü burdaki tek zor durumda olan sensin.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir de batıyorsunuz diyor utanmadan :D Batan sizsiniz unutmayın derim. 5 aydır kendi cebinden ödeyip de en sonunda başkalarının scriptini satan sen bizlere batıyorsun diyorsun. Konuda da batan sensin, sunucu konusunda da. Ayrıca geçenlerde @caandalek in SkyWars sunucusunun dosyalarını indirip kullandığını da unutma derim :)
Buyur gir bak skywars sunucuma. Skywars meselesi zaten furkan ile benim aramda olan bir mesele ve biz zaten aramızda hallettik konuyu yani ortada bir problem yok olsa bile furkan efendi dir efendiligini bozmaz bana ö.mesaj atar veya skypeden yazar problem ne ise halledilir biter gider.

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@successed nasıl hırsızlık yok? Birebir aynısını 100TL'ye satıyorum kendi kodlamamı 200 diyordun? BetaCraft'ın SkyWars sunucusunun da birebir aynısını kullanıyorsun ki bazı yerlerini editlemeyi bile unutmuştun.

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Her türlü batıyorsun. Denize düşen yılana sarılır hesabı ihsanın fotoğrafını attın hiç sebep yokken. 5 6 mesaj daha fazla attık. Burda ihsanı veya beni değil seni tartışıyoruz. konuyu saptırmaman lehine

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@successed nasıl hırsızlık yok? Birebir aynısını 100TL'ye satıyorum kendi kodlamamı 200 diyordun? BetaCraft'ın SkyWars sunucusunun da birebir aynısını kullanıyorsun ki bazı yerlerini editlemeyi bile unutmuştun.
Ayrıca Furkan'ın da SkyWars paketini satsan furkan da olayı bu noktalara taşırdı ki Furkan'ın da buraya gelince sana destek vereceğini sanmam. Çünkü sadece sen kendini haklı buluyorsun.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşım konuyu tekrar oku yazdıklarımıda tekrar oku farklı yere saptırmaya çalışma halen provoke peşindesin bu 3. uyarışım düzgünce sorunu sor cevabını vereyim. Birebir aynı tasarımda forumda paylaştıgınızı satıyorum ortada ne hırsızlıgı var senin sunucuna ait bir world ümü satıyorum yada bir pluginimi satıyorum nedir yani ? iyice saçmalamaya başladınız.

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Ayrıca Furkan'ın da SkyWars paketini satsan furkan da olayı bu noktalara taşırdı ki Furkan'ın da buraya gelince sana destek vereceğini sanmam. Çünkü sadece sen kendini haklı buluyorsun.
Galiba rüya gördüğünü sanıyor. Lucid de iken rüyanı kontrol edersin ama boşuna deneme @successed rüyada değilsin.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Yakamozdan bunu beklemezdim.

Yakamoz(Yakarız)

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Galiba rüya gördüğünü sanıyor. Lucid de iken rüyanı kontrol edersin ama boşuna deneme @successed rüyada değilsin.
Niye satayım arkadaşım adamın serveri ile ne alakam var ben girip destek verdigim hiç kimsenin en ufak bilgisini dahi bilgisayarımda tutmam bu benim altın kuralımdır 30 defa yardım isteyen insandan da 30 defa k.adı şifre isterim ip isterim bu herzaman böyledir.

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Arkadaşım konuyu tekrar oku yazdıklarımıda tekrar oku farklı yere saptırmaya çalışma halen provoke peşindesin bu 3. uyarışım düzgünce sorunu sor cevabını vereyim. Birebir aynı tasarımda forumda paylaştıgınızı satıyorum ortada ne hırsızlıgı var senin sunucuna ait bir world ümü satıyorum yada bir pluginimi satıyorum nedir yani ? iyice saçmalamaya başladınız.
Anlatamadım heralde. Ben onu paylaştım ama. Taaa en başındaki satırda Bu scripti hiçbir ticari amaç için başkalarıyla paylaşamazsınız yazdım.

Unuttum dedin. Tamam unutabilirsin. Özür diyeyip bir daha yapmayacağına dair bir mesaj atsaydın çoktan konu kilitlenmişti. Büyüklük bende kalsın dedin. İhsanın kimliğini attın(!). EE başka ne yapmayı planlıyorsun?

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Diyorum ki forumda Ümmet'in kendi ücretsiz paylaştığı scripti satmaya iznin ve hakkın yok ki buna "ÇALMAK" deniyor. Soru sorma amacımız da yok ki soracak olsak sorardık. Demek istediğimiz şey sen bu scripti ne satabilirsin, ne de paylaşabilirsin.
Niye satayım arkadaşım adamın serveri ile ne alakam var ben girip destek verdigim hiç kimsenin en ufak bilgisini dahi bilgisayarımda tutmam bu benim altın kuralımdır 30 defa yardım isteyen insandan da 30 defa k.adı şifre isterim ip isterim bu herzaman böyledir.
Kendini kanıtladın, benim sunucumun kullandığı, benim satın aldığım scripti bilgisayarında neden depoluyorsun?

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Diyorum ki forumda Ümmet'in kendi ücretsiz paylaştığı scripti satmaya iznin ve hakkın yok ki buna "ÇALMAK" deniyor. Soru sorma amacımız da yok ki soracak olsak sorardık. Demek istediğimiz şey sen bu scripti ne satabilirsin, ne de paylaşabilirsin.

Kendini kanıtladın, benim sunucumun kullandığı, benim satın aldığım scripti bilgisayarında neden depoluyorsun?
@successed al sana soru. Buyur cevapla.