Arama sonuçlarınız

1. janhendix2

Yardım NameTag Sorun

Merhaba, Oyuncuların baş harfleri gözükmüyor örnek veriyorum bu oyuncunun ismi Deneme, eneme olarak gözüküyor. farklı hesaplarda'da denedim baş harfleri gözükmüyor ne yapabilirim lütfen yardım, hangi ayarı değiştiricem. (luckperms vs nametag yüklü) hata nereden kaynaklı bilmiyorum.
  2. janhendix2

[ALGORİTMASI HAZIR] İstek Seviye Skripti

Merhaba arkadaşlar algoritmasını hazırlamış olduğum seviye skriptini yapabilirmisiniz? Algoritması: https://i.hizliresim.com/MdQOLg.png Hedefim: Oyuncuya Exp değişkeni tanımlamak Kurt, Zombi vs kestiği yaratığa göre expsini arttırmak Expsi belirli bir seviyeye gelince Group Manager ile Seviye1...
  3. janhendix2

[ ALGORİTMASI HAZIR İSTEK ] Seviye Skripti

Merhaba Arkadaşlar sunucuma seviye skripti yapmam gerekiyor. Skriptin algoritmasını hazırladım sizden ricam bu algoritmayı kod haline çevirirmisiniz. Arkadaşlar kendim algoritmasını yazdım eksik varsa düzeltme yaparak yardımcı olabilirmisiniz ? ALGORİTMASI : https://i.hizliresim.com/MdQOLg.png
  4. janhendix2

Konunun Silinmesini Rica ediyorum.

5. janhendix2

6. janhendix2

MİNECRAFT PLUGİN

Merhaba iyigünler bana canavar kesince level atlayacak bir plugin lazım aynı metin2'deki gibi slotları kesince 1lvl olucak lvl sınırı 99 olucak slotları kesince level atlayacak, birde mesala aynı metin2'deki gibi sıralama puanı diye birsey istiyorum mesala lvl atlayınca sıralama puanı artıcak (...
  7. janhendix2

Profesyonel Projede Yer Almak İstiyen HUB SUNUCUYA YETKILI ARIYORUZ

Merhaba Arkadaşlar Yeni Sunucumuza Takım Arkadaşı Arıyoruz. Şartlar: Yetkili Olmak İçin İlk Önce +15 Yaşında Olmanız Gerekiyor. Tecrübeli Olmanız Gerekiyor. Oyuncularla Aranız İyi Olması Gerekiyor. Bir Skype Hesabına Sahip Olmanız Gerekiyor. Günlük Ortalama 4-5 Saat Online Olmanız Gerekiyor...
  8. janhendix2

Boş Sunucuya Server Kurmak Yardım ?

Merhaba Arkadaşlar elimde boş bir sunucu bulunmakta kapasite ( ram ) sıkıntısı yok filezilladan sunucuya bağlandığımda ftp full boş gözüküyor acaba ben oraya minecraft sunucusu kurup ıp ayarlarını nereden çekecem sunucunun ıpsindenmi bağlanacak birde sunucuya craftbukkit.jar felanmı atacam bilgi...
  9. janhendix2

█▓>Profesyonel Game Admin <▓█ Yaş 18 █▓>Görev Arıyorum<▓█

Adınız : Enes Soyadınız : Erkan Yaşınız : 18 Yaşadığınız Yer : İstanbul Daha Önceki Tecrübeniz : Uzun Süreli Tecrübeler Günlük Online Süreniz : Hafta İçi 5 , 6 Saat Hafta Sonları 7/24 Destek Özellikleriniz : Oyun İçi Uzman Destek, Grafik Tasarım , Reklam , Pluginer , Yönetici İletişim...
  10. janhendix2

Yeni Açılacak Olan Profesyonel Serverda Çalışmak İstermisin ? Hemen Başvur !

Merhaba Arkadaşlar Konuma Hoşgeldiniz ! Yeni Açtığım Minecraft Serverım İçin Yardımcı Alımları Olacaktır Sizde İyi Bir Oyunda Yetkili Olmak İstiyorsanız Başvuru Yapabilirsiniz ! Serverın Adı Skype Adresinden Verilecektir şu an Bakımda Olduğu İçin Yoğunluk İstemiyoruz ! Örnek Başvuru Formu ...
  11. janhendix2

xLifes | Developers | Garanti Oyuncu | Profesyonel Birikim | Yeni Fikirler |

Merhaba Arkadaşlar Profesyonel Minecraft Serverınıza Yardımcı Yönetici Arıyorsanız Doğru Yere Geldiniz ; ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ad: Enes Soyad: Erkan Yaş: 17 Skype Adresim: enes.erkan3 Memleketim: İstanbul Görev...
  12. janhendix2

Authme Destek Acil Yardımcı Olursanız Sevinirim

Arkadaşlar Ben Oyuncu Oyuna Girdğinde Spawnda Kayıt ve Giriş Yapmasını Eğer Kayıtlıysa Login Olduktan Sonra Kaldıgı yerden oyuna dönmesini istiyorum yani adam servera girdi hemen spawnda login olacak ve login olduktan sonra örneğin ev yapıyosa kaldıgı yerden devam edecek nasıl ayarlarım acil destek
  13. janhendix2

Faction ( Klan Plugini ) Allah Rızası İçin Bakarmısınız ?

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Cumanız Mübarek Olsun ; Bana Faction Plugini Lazım Klan Plugini /f create yazıp klan kuruyoruzya o plugin Ama Türkçe İstiyorum Türkçe Faction Plugini Olan Varsa Verebilirmi Serverim Minecraft Bukkit 1.7.2 Uyumlu Bugsuz Sorunsuz %80 %90 Türkçe Olabilir Allah Rızası...
  14. janhendix2

[İstek][Destek]Bakarmısınız

Arkadaşlar Ben Adam Butona Tıkladığında veya Warp Orman yazınca Dünyanın herhangi bir yerinde başlatmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim skype=enes.erkan3 burdanda ekleyebilirsiniz konu altına yorumda atabilirsiniz teşekkürler
  15. janhendix2

Yeni Açılacak Profesyonel Survival Serverda Yetkili Olmak İsteyen ?

Merhaba Arkadaşlar Konuma Hoşgeldiniz ! Yeni Açtığım Minecraft Serverım İçin Yardımcı Alımları Olacaktır Sizde İyi Bir Oyunda Yetkili Olmak İstiyorsanız Başvuru Yapabilirsiniz ! Serverın Adı Skype Adresinden Verilecektir şu an Bakımda Olduğu İçin Yoğunluk İstemiyoruz :) Örnek Başvuru Formu ...
  16. janhendix2

Servırınıza +30 onlien

Merhaba Arkadaşlar Ben minecraftı 5senedir oynamaktayımdır! minecraftı çok iyi biliyom sv açarsanız beni seçin Neden Ben 1-)Arkadaşlar minecraftta görevli olursam [Rehppper] ya da [Admin] tagı isterim. 2-)Server en az 2gb olucaktır. 3-)Adminler drüst olmalıdır. 4-)Toplam 2Admin olmalıdır...
  17. janhendix2

Servera +60 onlien

Merhaba Arkadaşlar Ben minecraftı 5senedir oynamaktayımdır! minecraftı çok iyi biliyom sv açarsanız beni seçin Neden Ben 1-)Arkadaşlar minecraftta görevli olursam [Rehper] ya da [Admin] tagı isterim. 2-)Server en az 2gb olucaktır. 3-)Adminler drüst olmalıdır. 4-)Toplam 2Admin olmalıdır. 5-)Ben...
  18. janhendix2

Minecraft Tarihine Damga Gibi Düşücek Bir Fikir Detay İçeride Server Sahipleri !!!!

Merhaba Minecraft Server Sahipleri; Bugün Sizlere Bir Fikir Paylaşımı Yapacağım birçok Minecraft Server Açılıyor Sağlam Bir Altyapıyla Benim Fikirimin %90 Tutacağına İnanıyorum Çok Fazla Konuşmadan Size Düşüncemden Bahsedeyim Olunabirliğini Bilmiyorum Olabilirde Olmayabilirde Ama Üzerinde Çok...
  19. janhendix2

Minecraft Tarihine Damga Gibi Bir Düşünce Server Sahipleri %100 Mükemmel Fikir Konuya Bakın !

Merhaba Minecraft Server Sahipleri; Bugün Sizlere Bir Fikir Paylaşımı Yapacağım birçok Minecraft Server Açılıyor Sağlam Bir Altyapıyla Benim Fikirimin %90 Tutacağına İnanıyorum Çok Fazla Konuşmadan Size Düşüncemden Bahsedeyim Olunabirliğini Bilmiyorum Olabilirde Olmayabilirde Ama Üzerinde Çok...
  20. janhendix2

Minecraft Tarihine Müthiş Bir Fikir Kesinlikle Düşünülebilir Müthiş Bir Düşünce

21. janhendix2

Benimle Tekkit Lite Oynamak İstiyen Acemiyim Ama Dostça Oynayabiliriz Yeni Başlıyanlarda Gelebilir

Arkadaşlar Tekkit Lite Oynayabiliriz 5 Kişilik yer Var Gelmek İstiyen https://www.facebook.com/ByEnesErkan https://www.facebook.com/ByEnesErkan https://www.facebook.com/ByEnesErkan Eklesin Hep Açığım
  22. janhendix2

Minecraft Tekkit Serverda Launc.bat Sorunu Hata Var Yardım Lütfen

Petra Craft Tanıtım Konumuza Hoşgeldiniz ; Merhaba Saygın Oyuncu Bu Tanıtımda Oldukça Detaylı Bilgi Elde Edeceksiniz
  23. janhendix2

Bağlantı Kaybedildi Internal Exception Java Net Socket Hatası Allah Rızası İçin Yardım Edin

Arkadaşlar Minecraftta hiçbir Servera Giremiyorum Giriş Yapılıyor Diyo Örneğin Hamachiden Arkadaşımla Oynucam Hamachiye Giriyorum Arkadaşımın Ipv4 Adresini Kopyalıyorum Tabi MineCraft Server Açıkken Sonra Multiplayer Doğrudan Bağlana Yazıyorum Giriş Yapılıyor Diyo 15 20 Sn Sonra Aynen bu...
  24. janhendix2

Bağlantı Kaybedildi Internal Exception Hatası Allah Rızası İçin Yardım Edin

Arkadaşlar Minecraftta hiçbir Servera Giremiyorum Giriş Yapılıyor Diyo Örneğin Hamachiden Arkadaşımla Oynucam Hamachiye Giriyorum Arkadaşımın Ipv4 Adresini Kopyalıyorum Tabi MineCraft Server Açıkken Sonra Multiplayer Doğrudan Bağlana Yazıyorum Giriş Yapılıyor Diyo 15 20 Sn Sonra Aynen bu...
  25. janhendix2

Bağlantı Kaybedildi Internal Exception Java Net Socket Hatası Allah Rızası İçin Yardım Edin