Arama sonuçlarınız

1. Kronik2143

Yılların İhaneti

Uzun, çok uzunnn zaman oldu forumdaki aktifliğim sona ereli. Geleneği bozmayıp girelim dedik ve üzücü bir durumla karşılaştım. Bu konu forum kültürünün tamamıyla bittiğinin resmi olmayan belgesidir. Eskiden bildirim kutumda bir hareketlenme gördüğümde sevinirdim. Son bir kaç girişimde bunu...
  2. Kronik2143

Python Yardım

Phytona yeni başladım ufaktan basit bir kaç şey yazdım PhyCarm da komutları çalıştırabiliyorum ama merak ettiğim şey bu kodları bir windows pencereye nasıl dökebilirim ? bundan kastım normal bir program gibi nasıl ayarlayabilirim bir tür .exe ile açılcak karşısına çıkıcak o pencere kaynak kodlar...
  3. Kronik2143

⟩ Hover Prison - Hapishane Sunucu

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda yakın zamanda açacağım sunucunun ne olduğunu ve ne yapacağımı ve neler ekleyebilceğimi sizden öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. # Prison nedir ? # Prison hapis hayatı yaşıyormuşsun gibi benzeri gösterilen bir oyun türüdür asıl hedefi oyuncuların...
  4. Kronik2143

Bilgisayar isyan ediyor

Bilgisayarım cok nadiren ( 2 - 3 ayda birkere belki ) mavi ekran hatasi verip çöküyordu bunun nedeni büyük ihtimalle bilgisayarı çok zorladığım için oluyordu ama şimdi son 1 aydır sürekli çöküyor buda yetmezmiş gibi acayip semboller falan cikior ekrana acaba mesajmı veriyor bana :/ şimdi olayın...
  5. Kronik2143

Watch Dogs Sorunu

Arkadaşlar böyle bir sistemde watch dogs 1 in kasması normalmi ? öyle böyle kasmıyor bildiğin mouseyi bi hareket ettiriyorum iki saat sonra gidiyor oyun açılırken bile 5 - 6 dakikamı alıyor.
  6. Kronik2143

Database - Skript isteklerinizi bekliyoruz

Merhaba arkadaşlar sizlerden aklınıza gelen veya isteğiniz olan skriptleri konu altında belirtmenizi istiyoruz. @NightCry arasından beğendiği, işe yarar fikirleri seçip kodlayacaktır farklı konularda açıp tanıtacaktır ve size linkini atacaktır. # Gereksinimler # + Forumda daha önce...
  7. Kronik2143

Database - OreGeneratorRevolution Tanıtımı

# OreGeneratorRevolution Nedir ? # OreGeneratorRevolution plugini skyblock sunucuları için oluşturulmuş bir eklentidir tabii ki bunu isterseniz faction sunucunuzda kullanabilirsiniz farkındalık yaratmak bakımından. OreGeneratorRevolution eklentisi sayesinde kırıktaş sisteminde sadece kırıktaş...
  8. Kronik2143

Database - EZBlocks Tanıtımı

# EZBlocks Nedir ? # Ezblocks plugini maden kazmakla bağlantılı bir eklentidir. Ezblocksda kazmanızda o kazmayla kaç blok kazdığı yazar ayrıca belirleyeceğiniz blok kazma sayısına ulaşınca oyuncu ona özel ödül olarak para, item vb verebilirsiniz. # EZBlocks Kullanımı # /blocks > komutu ile...
  9. Kronik2143

DataBase - Türkçe Plugin Bilgi Kaynağı

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 - 3 ay önce yapmayı düşündüğüm bir projeyi şimdi hayata geçiriyorum @NightCry ile ortak olan bu projemizde elimizden geldiğince çok eklentiyi size türkçe bir şekilde anlatıp ne işe yaradığını, nasıl kullanıldığını farklı farklı başlıklar altında anlatıcaz evet belki...
  10. Kronik2143

300Kb/s geçmiyor ?

Arkadaşlar internet hız tesinde indirme hızı 2.1Mb çıkıyor fakat torrentte 300kbs geçmiyor sebebi nedir ? Kanalı değiştirdim Kota şu an tam
  11. Kronik2143

TPS Sorunu

Arkadaşlar şuanda elimde Intel(R) Xeon(R) Cpue x3450 2,67Ghz 4Gb 64 bit işletim sistemli windows 7 vds bulunmakta sunucuda 30 adet plugin var fakat sunucuda tek başıma olmama rağmen açıldığı gibi sunucu tps düşüyor timings den de pek bir şey anlamadım şimdi yeniden timings açtım Tps sorunu...
  12. Kronik2143

Süreli Arsa Satma

Arkadaşlar süreli arsa satmam gerekiyor bildiğim plugin simpleregionmarket vardı oda kaldırmış artık plugini areashop die bi plugin buldum onuda tam anlayamadım bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
  13. Kronik2143

Çok Ufak Bir Skript

/çete Yazınca çete kurma komutlarını mesaj şeklinde göndericek örnek vericek olursak /kurallar yazınca 10 tane alt alta falan kurallar yazıcak /rules yazmamızla aynı şimdiden teşekkürler.
  14. Kronik2143

Lise Hakkında Bilgisi Olanlar Konuya!

Arkadaşlar şu an acayip kritik noktada notlar meslek lisesine gidiyorum dediklerine göre kaçtane zayıfın olursa olsun 50 ortalamayı tutturdunmu geçiyormuşsun ha birde baraj ders dil anlatım var ondan kalırsan sorumlu vermek zorundaymışız şimdi benim 1.dönem ortalamam 51.30 6 zayıf var 2.dönem...
  15. Kronik2143

Yine Türkiye Yine Adaletsizlik

Bugün sınıfa bir kız geldi şampiyonmu ne olmuş okulla ilgili birşeyde herneyse kız sınava giricek önceden girmediği için geldi bizim sınıfta girdi hocamız bizim sınavda çocuk silgi istedi diye bağırıp çağırdı kağıdını almışmıydı tam hatırlamıyorum ama bu kız torpili kapmış tabi sınav oluyor...
  16. Kronik2143

Özel Dünya

Arkadaşlar dünyadaki mobları azaltma yı nasıl yapabilirim biraz baktım spigot.yml ye şu satırları buldum ; entity-tracking-range: players: 48 animals: 48 monsters: 48 misc: 32 other: 64 Ayrıca 10.000 X 10.000 Lik bir map hazırlıcam bu mapı world generator gibi...
  17. Kronik2143

Hosting Hakkında Yardım

Arkadaşlar yakın zamanda hosting işlerine bayilikle girmeyi düşünüyorum genel olarak hizmetini vermeyi düşündüğümüz şeyler oyun sunucuları ve domain hizmetleri vs bir süredir araştırıyorum fakat toplama bilgilerle cacığa döndü iyice beynim tam sağlam bir kaynak lazım yada bu konu hakkında...
  18. Kronik2143

Kaliteli Vds Sağlayan Firmalar ?

Merhaba arkadaşlar aklınızda bulunan veya daha önce kullandığınız ucuz ve kaliteli vds hizmeti sağlayan firma varmı acaba ? minecraft sunucusu için. Batıhost, hanibu, 1sunucum hariç.
  19. Kronik2143

NPC Komut Yazdırma

Biraz baktım 2 seçenek bulabildim biri commandnpc diğer ise citizens commandnpc sürümlerini denedim fakat çalışmadı citizens de ise npc ye komut yazdırma varmı bir türlü bulamadım komutu var ise veya npc ye komut yazdırma gibi herhangi bir plugin var söylerseniz sevinirim. Örnek Npcye sag...
  20. Kronik2143

Game Of Thrones Yeni Bölüm Sızdı

Arkadaşlar sabah aslında sızdı fakat alt yazı yoktu bir kaç saat önce geldi izledim efsane bölümdü aşşığıdaki linkten izlyebilirsiniz. Link ; http://m.dizilab.com/game-of-thrones/sezon-6/bolum-5
  21. Kronik2143

Beğendiğiniz Anime Replikleri

Beyler beğendiğiniz anime repliklerini alayım ben bir kaç tane atıyorum.
  22. Kronik2143

Bugün Başımdan Gecen Olay

Geçen yine sınıfta arkadaşlarla oturmuş konuşuyoruz köşede birisi kızlara artistlik yapacakya hani bir şey biliyormuş gibi gelmiş kızlara şöyle diyor "iki dakika adama site yapıon biton para kazanıyon bilgisayar bolumu cok kolay" bunu duyduktan sonra beynimden vuruldum resmen site yapılıyor :/...
  23. Kronik2143

Film Önerilerini Bekliyorum

Çok beğendiğiniz eski veya yeni fark etmez güzel filmleri önerirseniz sevinirim bu hafta sonunu değerlendirmem için daha çok bilim kurgu türünden şeyler olursa sevinirim. UP up acayip sıkılıom.
  24. Kronik2143

Prison Server İçin Destek

Arkadaşlar şimdi prison sunucumda madenlere tema katmak istiyor ekibimdekiler önce prison hakkında bilgisi olmayanları kısaca bi aydınlatim buna göre fikirlerini sunsunlar prisonda rütbeler vardı her rütbeye özel madenler mesela a rütbesinin kendi madeni b rütbesinin kendi madeni vardır şimdi...
  25. Kronik2143

Anime Önerirmisiniz

Arkadaşlar çok sevdiğiniz bilim kurgu aksiyon dram falan bu tarzda anime önerirmisiniz birde küçük bir tanıtımını yaparsanız sevinirim. Aşşağıdaki animelere benzer varsa alırım bidal ; Code Geass Death Note Gangsta Charlotte...