bu entity 303ü ne tam çözemedim

athirsizi123

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bazı arkadaşların anlattıgına gore gercekten cok ılgınc seyler oluyor mesela madene ınıyorsun bı bakıyorsun yamuk duran bı gravel arkadas yaklastıgı anda kosmaya baslamıs gercekten cok ılgınc
[DOUBLEPOST=1409402104,1409402049][/DOUBLEPOST]ve bedrockun altındakı ılgınc sey

PlayerFurkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bazı arkadaşların anlattıgına gore gercekten cok ılgınc seyler oluyor mesela madene ınıyorsun bı bakıyorsun yamuk duran bı gravel arkadas yaklastıgı anda kosmaya baslamıs gercekten cok ılgınc
[DOUBLEPOST=1409402104,1409402049][/DOUBLEPOST]ve bedrockun altındakı ılgınc sey
gravelin koşmasına çok güldüm =DxDD yalnız gravel yerde iken bir mob olmaz? =/

athirsizi123

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
hm hıcbır fıkrım yok zaten arkadas anlatmıştı ben yasamadım olayı :D

Vretil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyunun kendine has bir özelliklerinden biri ve bazı abilerin hayal gücüne gerçek sanan koyunlar olduğu sürece siz Minecraft'a asla giremezsiniz, saçmalıklara inanmaya devam edersiniz. Yılanın başı küçükken ezilir derler. Aynende böyle yapılmalı, ama neye yarar, bu ergen nüfusunu da engelleyemezsin ki... Varsa vardır Entity 303. Öyle bir abartıyorsunuz ki şunu, sanki ekranınızdan çıkıp sizi öldürecek sanıyorsunuz. Vallaha yazık. Çok film izliyorsunuz.
Katılıyorum. Bazı kişiler oyunların çok detaylı programlanmış olduğunu ve hata oluşamayacağını sanıyor. Arkadaşım oyunlar bu kadar detaylı değil anlamıyomusun? Olamaz öyle şeyler sadece bi bug yada hata, bazıları böyle şeyler görüyor ve şu yaptı bu yaptı diyorda oyunun içinde entiti 303 diye bir şey olsa öyle şeyler yapabileceğini sanmıyorum.O Mertabide oluşan bi hata sadece eğer entity 303 yapsaydı oyunun ve o entitiy 303 ün daha detaylı programlama yapması lazımdı hem neden minecraftı seçsin ki küpten oluşan bi oyun nasıl olsa. Ve o kaybolmanın Entity 303 le alakası ne onu anlayamadım.

M

MUHDE

Ziyaretçi
Bu tür olaylar gayet normaldir sunucunun size yanlış bilgi verme sonucunda oluşan yeni kodlar oyun kapanmasın crash vermesin diye kodlamaları kabul eder vede uygular sonucunda bu tür hatalar oluşur single playerde ise explosion 1000000 lük bir fireball atar isek oyun crash verir bunun nedeni aşırı yüklenme deyil renderlemediği alana yapı oluşturma çabasıdır single playerde sunucu siz olduğunuz için sizin renderlemediğiniz bir alanda yapı oluşması normal bir şey olmadığı için oyununuz crash verir minecraftta render olarak fake render adlı birşeycik vardır sadece gördüğünüz yeri renderlemez oyun örnek bir sunucuya girdiniz haraket etmediniz chunkları 2 ye aldığınızda interneti kesin ve koşun ileri doğru ancak internet olmadığı halde etrafın bir müddet renderlandığını göreceksiniz bunu niye söyledim çünkü o fireball fake renderinde dışına çıktığı için oyun noliyir ğahğa diyip verir kırashını en üstte anlattığım olay bende çok oldu ss ler ile şu şekilde özetlenebilir.

Bir sunucuda sandıkların çapraz bir şekilde her haraketim ile yerinin değişmesi ve havada uçması

Bir oyuncunun kafasında doprak ve haraket ettikce kafasına göre haraket etmesi

Hypixelde savaşın ortasında oyunun garip bir şekil alıp haraket edemeyip ortada boş boş dikilipte düzelsin diye beklediğim zaman olur kendisi imleç oynadığı taktirde demir kılıç imleçin oynamasına göre haraket edip görüş alanından çıkabiliyor hiçbir şekilde haraket edemiyorsunuz oyun bitince lobiye ışınladığında bu sorun geçmişti oysaki

Bu gibi durumlar sunucu ile sizin aranızdaki bağlantı (00 01) lerin yanlış gönderimi sonucunda olur bu gibi saçmalıklara inanmayın :(

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2015de kendisini belli etcekmiş Bay entity_303.Şu an tamamen herobrine'nı ortadan kaldırdıgı söyleniyor.Şu an yaptıgı bazı rastgele yapıtları söyliyeyim.

1-Huş ağacının bir parçası meşe odunu olabiliyor.
2-Altta ''MAKEAWISH'' yazısı çıkabiliyor.
3-Eviniz birden yanabiliyor.
4-Minecraftın birden hata verebiliyor.
5-Rastgele TNT Patlamaları.
6-Piramit şeklinde çimen dizilimi.
7-Şu an kendi skini olmadıgı için sizin skininize giriyor.
8-Herobrine gibi korkak değil.

Herobrine korkak mı, ahahaha! :D

erdemgrgn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine diye bir creepypasta saçmalığı vardı şimdi Entity 303 diye bir creepypasta saçmalığı olacak... Ah bazı Minecraft oynayanlar aptal...

MaviAtesmc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Admin bebeler basmadan konu kilit ! Uzatmayalım arşive al konuyu lütfen ! Herobrine konusu nasıl nerden nereye geldi biliyosun başlamadan bitir olayı !

PlayerFurkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bilmiyom ama sanırım gerçek minecraftın dosyasını açın arama yerine 303 yazın çıkan dosyayı notepadla açın isveçce yazılar var!? =S=S

edit= oyunun dil dosyasıymış entity 303 diye bir şey yoktu zaten ve olmuycak dağılın achi machi vs var gariban şeyler ve gonu gilit pls

brogmng

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
lan bu gerçekmi :D[DOUBLEPOST=1420990084,1420990053][/DOUBLEPOST]ben hiç görmedim ama kardeşim yamuk huş ağacı görmüş 1.8 de

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Entity 303 is a hoax.