Play.MarmaraNetwork.Com #Yeniden 1.8.X > Orjinal Faction | Büyü Kredi | Kasa | BOSS | Huni Senkranizasyon | Ve Daha Fazlası!

Sunucuyu Nasıl Buldunuz?

• Eh işte

• Güzel

• Çok Güzel

• Harika

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Aqwee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yorumumu düzeltiyorum Server cidden güzel ama yetkili adamları pis sebebsiz bir şeyden ban yedim neymiş sneak mış sırf kullandığım tooglesprint modundan ban yeniliyorsa şaşarım + Discordanda ban yedim çok saçma eğer oynuyacaksanız tavsiye etmem yetkililerden dolayı başka kişinin elinde olsaydı server cidden iyi olabilirdi.

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumumu düzeltiyorum Server cidden güzel ama yetkili adamları pis sebebsiz bir şeyden ban yedim neymiş sneak mış sırf kullandığım tooglesprint modundan ban yeniliyorsa şaşarım + Discordanda ban yedim çok saçma eğer oynuyacaksanız tavsiye etmem yetkililerden dolayı başka kişinin elinde olsaydı server cidden iyi olabilirdi.
En sevmediğim şeydir olmadığım şeylerin banim üstüme vazife edilmesi şu anda bunu yapıyorsun. sneak modu kullanıyorsun en basitinden sana örnek vereyim huzuni de de sneak var sneak şu dur sen ne yaparsan yap hep shifte yani eğilme moduna geçersin e ye basarsın ama shifte de basmış olursun ve minecraft ın böyle bir özelliği yok bunu ya hile ile yada mod ile yapabilirsin biz bunu yasakladık ve otomatik ban yedin. Bu bizim suçumuz değil kurallardada yazıyor "Hile Kullanımı SpeedAutoClicker,Macro VB 3. yazılım veya insan üstü hareket etmek yasaktır kanıt halinde işlem uygulanır" insan üstü hareket dir bu davranış sunucuda adaletin sağlanması 1. önceliğimizdir, ve bunu kimse bozamaz şu anda yapdığın şey konu baltalamaktır sana 2 gün boyunca acıklama yapdım her seferinde kabul ettin acıklamayı 2 dk sonra yeniden itiraz ettin gerçekten anlamıyorum seni, ayrıca Discorddan ban yeme sebebin artık çığrını aşmış olman sana sürekli açıklama yapmaktan bıktığım içindir anlayışlı bir insan olsaydın beni rahatça anlayabilirdin sakın beni yanlış anlama sana lafım yok ama bu konularda çok hassasımdır.

Bu Arada Togglesprint değil toggle sneak kullanıyorsun yanlış söylemezsen sevinirim bu senin attığın ss:

Son düzenleme:

Aqwee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
En sevmediğim şeydir olmadığım şeylerin banim üstüme vazife edilmesi şu anda bunu yapıyorsun. sneak modu kullanıyorsun en basitinden sana örnek vereyim huzuni de de sneak var sneak şu dur sen ne yaparsan yap hep shifte yani eğilme moduna geçersin e ye basarsın ama shifte de basmış olursun ve minecraft ın böyle bir özelliği yok bunu ya hile ile yada mod ile yapabilirsin biz bunu yasakladık ve otomatik ban yedin. Bu bizim suçumuz değil kurallardada yazıyor "Hile Kullanımı SpeedAutoClicker,Macro VB 3. yazılım veya insan üstü hareket etmek yasaktır kanıt halinde işlem uygulanır" insan üstü hareket dir bu davranış sunucuda adaletin sağlanması 1. önceliğimizdir, ve bunu kimse bozamaz şu anda yapdığın şey konu baltalamaktır sana 2 gün boyunca acıklama yapdım her seferinde kabul ettin acıklamayı 2 dk sonra yeniden itiraz ettin gerçekten anlamıyorum seni, ayrıca Discorddan ban yeme sebebin artık çığrını aşmış olman sana sürekli açıklama yapmaktan bıktığım içindir anlayışlı bir insan olsaydın beni rahatça anlayabilirdin sakın beni yanlış anlama sana lafım yok ama bu konularda çok hassasımdır.

Bu Arada Togglesprint değil toggle sneak kullanıyorsun yanlış söylemezsen sevinirim bu senin attığın ss:
Attığın ss de ToggleSneak eski sürümüdür + toggleSprint ide sağlıyor ben sana önceden ekran açtım modlarımı gösterdim xrayı söyledim dedin ban sebebi sildim eyvallah sonra bu sneak dan ban yedim yaptığın acıklamaları anlıyorum fakat o zaman söyleseydin silerdim ben bunu düşünüyorum 2 de bir ve sonraa Discordan birden ban geliyor bu cok sacma

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Attığın ss de ToggleSneak eski sürümüdür + toggleSprint ide sağlıyor ben sana önceden ekran açtım modlarımı gösterdim ****ı söyledim dedin ban sebebi sildim eyvallah sonra bu sneak dan ban yedim yaptığın acıklamaları anlıyorum fakat o zaman söyleseydin silerdim ben bunu düşünüyorum 2 de bir ve sonraa Discordan birden ban geliyor bu cok sacma
gerçektenmi şaka değildir umarım sana kurallara kadar attım kurallarda yazıyor lütfen iyi oku yazdıklarımı kuralları okusaydın böyle durumlara düşmezdin şu anda + olarak Discorddan ban yeme sebebin sürekli spam atman yüzündendi aynı şeyi.

Aqwee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostum seni anlıyorum sana ekran açtım modlarımı gösterdim ve kullandıgım modlar hile ile uzaktan bir baglantısı yok hem yasak olsa idi serverinize bu modlar ile giremezdim bazı serverler engelliyebliyor forge kullanımı vs ben bundan anlamadım birde 4 gün ban yiyorum ve insan sinirleniyor zaten ben ws de idim o sıra tamam öldüm bitti dedim pat ban yedim ve Discorddaki arkadaşlarda hile diye ban yedin diyor o taraftanda sıkıyor beni server iyi ama yönetim sistemi kötü

ByCenk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz Güzele Benziyor Herzaman Gelişmeniz Ve İstediğiniz Yerlere Gelmeniz Dileğiyle Başarılar.

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz Güzele Benziyor Herzaman Gelişmeniz Ve İstediğiniz Yerlere Gelmeniz Dileğiyle Başarılar.

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim.

Dostum seni anlıyorum sana ekran açtım modlarımı gösterdim ve kullandıgım modlar hile ile uzaktan bir baglantısı yok hem yasak olsa idi serverinize bu modlar ile giremezdim bazı serverler engelliyebliyor forge kullanımı vs ben bundan anlamadım birde 4 gün ban yiyorum ve insan sinirleniyor zaten ben ws de idim o sıra tamam öldüm bitti dedim pat ban yedim ve Discorddaki arkadaşlarda hile diye ban yedin diyor o taraftanda sıkıyor beni server iyi ama yönetim sistemi kötü

Birden bire değil "SNEAK" dan yediniz lütfen açıklığa kavuşturalım şunu.

Aqwee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim.

Birden bire değil "SNEAK" dan yediniz lütfen açıklığa kavuşturalım şunu.
Şuanki dururmum bu birden bire ban yedim sneak ı kullanıyordum evet ama herzaman kullanıyordum o sıra birden bire yedim

Ekli dosyalar

• I.jpg
    I.jpg
    27.5 KB · Görüntüleme: 370

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merhaba benim ismim kadir ben builder alımı için sana yorum yapıyorum serveriniz güzel ben tüm world edit komutlarını biliyorum rütbehammadde yapabiliyorum beni builder yapsan iyi olur

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba benim ismim kadir ben builder alımı için sana yorum yapıyorum serveriniz güzel ben tüm world edit komutlarını biliyorum rütbehammadde yapabiliyorum beni builder yapsan iyi olur
Builder yani Mimar alımlarımız şu anda kapalıdır buildlerimiz satın alınıyor belli kişilerden teşekkür ederim yinede alımlar açılınca duyurulur.

Prokingler53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
küfür küfürdür

küfür küfürdür ban atanın ellerine sağlık :cay:
İlk önce yorumun için teşekkür ederim, küfür vs kurallara aykırı ne olursa olsun kim olursa olsun cezası bellidir ve bu uygulanır bug bulup kullanan vb olaylar yasaktır ben kurallar gereğince adaleti uyguladım sizlerden de destek almak çok güzel teşekkür ederim.

Aqwee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servere Elevator plugini gelmesini istiyorum lütfen.