Arama sonuçlarınız

1. TheNightAngel

Final War (Devil X Angel (1) )

Merhabalar Merhabalar (Kimse Beni Hatırlamıyor :( ) Geçenlerde Sabahlara Kadar Düşündüm (Sahuru Bekliyorum Zaten :D ) Akşama Kadar Yeyip İçmedim (Zaten Oruçluyum :D ) Bu Hikayeyi Düşündüm.Bu Sefer Uzun Seriler (Yani High School DxD New Story Gibi Hızlı Hızlı 1-2-3-4 Diye Sıralamıyacağım) İçinde...
  2. TheNightAngel

Reset Düğmesi...(Minecraft İle Alakalı Değil)

Neden Bu Hikayeyi Yazdım Bilmiyorum...Aslında Müziği Dinleyince Yazasım Geldi İlham Aldım :D .Aşağıda Var Müzik...İyi Okumalar :) Reset Button: Bölüm 1:Tanrısal Gücün Keşfi "Neden Ağlıyorum Ki?Buna Hakkım Yok...Her Şeyin Suçlusu Benim...Etrafımdaki Her İnsan Kayboldu...Trilyonlarca Yıl...
  3. TheNightAngel

Karanlık Lanet (Minecraft'la Alakalı Değil)

Arkadaşlar Buraya Ayrıntılı Olarak Kopyalayamadığım İçin Wattpad Adresini Veriyorum...Ordan Okursunuz...İyi Okumalar :) http://www.wattpad.com/45716684-karanl%C4%B1k-lanet
  4. TheNightAngel

Zombie Apocalypse;Hunters

Merhaba Arkadaşlar...Yeni Bir Hikaye Üstünde Çalışıyordum...İlk İki Bölümü Bitti.Bende Sizinle Paylaşayım Dedim...Ama Minecraft Değil...Zombie Birtek Minecraft'te Yok Zaten :D Bölüm 0: Patlama "Kaç Saniye Kaldı!?!"Diye Bağırarak Sordu "Tam Olarak 9"Diye Cevap Verdi Başka Bir Ses "Lanet...
  5. TheNightAngel

Zombie Apocalypse;Hunters

Merhaba Arkadaşlar...Yeni Bir Hikaye Üstünde Çalışıyordum...İlk İki Bölümü Bitti.Bende Sizinle Paylaşayım Dedim...Ama Minecraft Değil...Zombie Birtek Minecraft'te Yok Zaten :D Bölüm 0:Patlama "Kaç Saniye Kaldı!?!"Diye Bağırarak Sordu "Tam Olarak 9"Diye Cevap Verdi Başka Bir Ses "Lanet...
  6. TheNightAngel

High School DxD;New Story Vol. 1-2-3-4

Verirsin Sen Bir Hafta Ara...Nah...Fikirler Seni Rahat Bırakır Mı?Neyse Gelsin Fikirler Gitsin Zikirler (What?)...Aklım 10000000 Tane Fikirle Dolduğu İçin Vazgeçtim Aradan Felan...Dayanamadım Randevu'dan Çıkıp Geldim...Neyse İyi Okumalar... High School DxD;New Story Bölüm 0:Kollarda Ölüm...
  7. TheNightAngel

High School DxD;New Story Vol. 1-2-3 (Yarı Final)

Tekrar Merhaba Arkadaşlar: Öncelikle Şunu Söyleyeyim.Ecchi Yok Diye Çok Fazla Tepki Aldım Sanırım.Çok Fazla "Oppai" İçerdiği İçin Ecchi'li Yazamıyorum Maalesef.Neyse Bu Yarı Final...Bundan Sonra Böyle Bir Hafta Kadar Ara Vereceğim...Malum Kendime De Zaman Ayırmam Lazım... Neyse Fazla...
  8. TheNightAngel

High School DxD;New Story Vol. 1-2

Evet Arkadaşlar...Ecchisiz Bir High School DxD Macerasına Hoşgeldiniz...Baktım Biraz Da Olsa Beğenilmiş "Fazlası Yarar Azı Zarar" Atasözüyle Yola Çıktım...İnşallah Devamınıda Beğenirsiniz (Bu Arada 2'si Bir Arada No Problem Yani :D ) High School DxD;New Story Bölüm 0:Kollarda Ölüm...
  9. TheNightAngel

High School DxD;New Story

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar; Uzunnnn (Çok Uzun) Süredir Bu Hikayenin Üstünde Çalışıyordum.Pek Minecraft İle İlgili Olmadı Ama Paylaşabileceğim Bir Yer Olmadığı İçin Buraya Paylaştım (Admin Duy Sesimi :D)Neyse Manyaklaşmaya Gerek Yok.Ecchi Yok Bu Arada Haberiniz Olsun.Olsa Paylaşmazdım :D Neyse...
  10. TheNightAngel

Ben Kimim?Neyin Nesiyim?Kimin Fesiyim?

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar; Adım Mehmetcan...Anime Bağımlısıyım Desem Yeri...Günde 3 Seri Bitirmişliğim Vardır.17 Yaşıma Girdim.Edirnede Yaşıyorum Soğuk,Sessiz Tipleri Pek Sevmem...Okulda Arkadaşlar "Güleç" Diye Çağırırlar Beni.Çok Güldüğümden... Da Ne Deyem...Beni Tanıyan Tanıyor :)
  11. TheNightAngel

High School DxD;New Story

Beyler Yazdıkta Sakın Heveslenmeyin Ecchi'li Diye :D .Konu Karakterler Felan Aynı Tek Fark "New Story" Olması (Devamı Gelecek Beğenilirse) Bu Arada Anime'sini İzlemeden Okumayın İyi Okumalar High School DxDBölüm 0:Kollarda Ölüm “Y...Y...Yetiştim Değil Mi?”Diye Sordu Acı İçinde Issei “Evet...Evet...
  12. TheNightAngel

Crazy Story Carnival

Merhaba Arkadaşlar Hepinizin Birer Yazdığı Veya Düşündüğü Bir Hikaye Vardır.Olmalıdır.Aksi Taktirde Bu Yarişmaya Katilamazsiniz Kurallar; Hepiniz Birer Hikaye Yazacak Yoruma.En Güzel Hikayeyi Seçip Ona Bir Tane Pre Çar Vereceğim.Skinini İstediği Gibi Yapabilir. Konunuz (Baslangici Ben...
  13. TheNightAngel

Benimle Oynar Mısın?

Adim:Mehmetcan Yasim;19 Minecraft'i 1.0.0 da başladıgım icin nerdeyse herseyi biliyorum Oynayacaklar:mehmetcan.dededere (Skype)
  14. TheNightAngel

Yeni Başlayanlar Icin Server Klavuzu

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar.Bu Rehberi Arkadaşlarım Yüzünden Yazıyorum.Sanırım Forumdada Böyle Birkaç Kişi Var 1.Öncelikle Bir Servere Girdikten Sonra "S.a" Gibi Şeyler Yazmayı Bırakın.Bunun Yerine; Daha Önce Girmediginiz Bir Server İse;/register şifreniz şifreniz Yazmanız Gerekir Eğer Daha...
  15. TheNightAngel

İceriiiiii

Alın Buda Skin :)
  16. TheNightAngel

Weeping Angels:Bir Korku Hikayesi 1

Selamın Aleyküm Beyler.Ben Mehmetcan.Junior Yazarım :D. Bugün aklıma esen bir hikayeye başlıcam.3 bölümden oluşacak.Neyse ben başlayayım. Hadi İyi okumalar :) Bölüm 1:Yürüyen Taşlar Rassel o gün uyandığında bu anları özliyeceğini bilmiyordu. Hemen yatağından fırladı. Atik bir haraketle dolabına...
  17. TheNightAngel

Alımlar..

Merhaba Arkadaşlar Ben Mehmetcan. Yeni bir channel açtım ve bunu minecraft filmleri ile doldurmak istiyorum.Bu neden yaklaşık 6 kişilik bir alım ypmak istiyorum.Minecraft dediğsemde illa minecraft olacak değil.Örneğin: Half Life Yada Bir Co-Op Garry's Mod Olabilir. Başvuru Formu Şöyle Olmalıdır...
  18. TheNightAngel

Slenderman;The Hunt

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle şunu belirteyim uzunnnnn bir süredir forumda görünmüyordum.Bu nedenle Herobrine hikayemi bitirmedim. Bu Hikayeye başlamamın iki sebebi var; 1-Forum Minecraft fourumu olunca anca Herobrine hikayeleri yazılmış.Slenderman'de kullanılmış Selpak gibi üstüne sifon...
  19. TheNightAngel

The Weeping Angles

Merhabalar arkadaşlar.Hatırlarsanız 3 gün önce 'Herobrine's Legend' adlı hikayeyi bitirmiştim.Ancak (Benim gözümle)yetersizdi.Ama bugün farklı olacak.Doctor Who'yu çoğunuz izliyorsunuzdur.İşte bu hikayede filmde 2 kere ortaya çıkan 'Ağlayan Melekler'in hikayesi olacak.Neyse arkadaşlar sözü daha...
  20. TheNightAngel

Herobrine's Legend

Bölüm 1: Tabela(Part 1: Sign) Uzun ayrıntılara gerek yok ancak o gün deli gibi yağmur yağıyordu.Steve içten içe korkuyordu. Çünkü düşen yıldırım herhangi bir creeper a denk gelirse Steve in evi için pek iyi olmazdı.Creeperlar yıldırımı emer ve patladığında verdiği hasarda artardı.Ancak dışarıda...
  21. TheNightAngel

Survival Server

Arkadaşlar benle survival oynayacaklar: -Skype adım:mehmetcan dededere -Hamachi ağı:Köpek123 (Büyük Kücük harfler olacak) -Server IP:5.117.224.13 İlk girene daimond set hediye.
  22. TheNightAngel

Ninja

daha önce yapıldıysa özür işta link:
  23. TheNightAngel

Hakkınızı Helal Edin.

Arkadaşlar Herobrine nın gerçek olmadığını biliyorum hatta dalga geçenler olucak ama artık rüyalarım da beyaz gözlü adam görüyorum korkmaya başladım hakkınızı helal edin.:cry:
  24. TheNightAngel

The Legend of Herobrine (yazılı hikaye)

Arkadaşlar yardım istedim fakat cevap veren olmadı tek başımada yapamadım o yüzden yazıyorum:cry:: Bölüm 1:Tabela(Part 1:Sign) Karanlık bir geceydi.Bu Steve için normaldi çünkü geçeleri ortalık canavar kaynardı fakat o sürekli patlama sesi duyuyordu.Buna bakmaya karar verdi yanına kılıcını alıp...
  25. TheNightAngel

(YARDIM)Arkadaşlar mod sorunu

Merhaba arkadaşlar. Benim bildiğim bir yer var adı skydaz. Ordam mod tools adlı program indirdim ama tale of kingdoms u kurmuyor yardım edin.