Arama sonuçlarınız

1. C

Seçilen kısmı yan yatırma

Gerek kalmadı arkadaşlar buldum, merak edenleriniz varsa; //deform swap(x,y)
  2. C

Seçilen kısmı yan yatırma

Merhaba arkadaşlar world edit hakkında sormak istediğim bir şey var. Normalde bir yeri seçip //flip komutunu uygulayınca farklı yönlere dönüyor (aşağı, yukarı) fakat bir türlü yan yatırabilmiş değilim. Resimlerle örnek vermek gerekirse; Bu yapıyı şu resimde ki gibi; yan yatırmak...
  3. C

Bu sistemi alıyorum. Görüş ve önerileriniz?

Çok özür dilerim fakat "adet" yazan kısma bakmak neden bu kadar zor? birçok yerde konu açtım ama herkes bu kısma takıyor, 2 adet alacağım ve 8 GB olacak. Ayrıca son mesajımda sadece anakart ve psu önerisi istedim, verdiğim bütçeye rağmen siz bana gtx 970 ya da gtx 780 alın diyorsunuz.
  4. C

Aslında konu içeriğini biraz değiştirmek istiyorum, ekran kartını msi gtx960 olarak belirledim fakat listeden anakart ve güç kaynağını çıkardım. MSI B85 Gaming anakart eklemiştim listeye fakat her yerde bu anakartı değiştirmemi önerdiler. "Oyun bilgisayarı diziyorum, MSI ve Gaming yazan bir...
  5. C

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Kasa konusunda bir takıntım yok aslında fakat neredeyse araştırma yaptığım her yerde bu kasayı öneriyorlar, bu yüzden listeye onu dahil ettim. RAM konusuna gelirsek seçtiğim RAM in gerek CL8 olması gerekse çift modül olması CL9 ve tek modül RAM e göre daha...
  6. C

Merhaba arkadaşlar, uzun süren araştırmalarım sonucunca bu sistemi almayı uygun gördüm. Listede ekli olan RAM den 2 adet alacağım ve 8 GB olacak. 2 ekran kartı arasında kaldım fakat izlediğim ve incelediğim birçok inceleme/karşılaştırmalarda GTX 960 daha performanslı görünüyor. Yinede sizlere...
  7. C

WolfTeam sandığınız kadar değersiz bir oyun değil! (kendi araştırmalarım)

Daha ergenliğini tamamlamamış ağızlarından küfür eksik olmayan, dış dünya hakkında en ufak bilgi sahibi olmayan çocukların sırf aralarında ki rekabet uğruna tonlarca para yatırıp oyun içi eşyalar satın aldıkları bir oyundan ibaret. "Satın aldıkları" ile bitirmek isterdim fakat oyuncu kitlesinin...
  8. C

Bu sistem sorun çıkarır mı?

Çok kısa bir süre içerisinde sistemi almak zorundayım ve son olarak topladığım sistem şu şekilde; Bu sistemi almalı mıyım? Parçalar birbirine uyum konusunda bir problem çıkarır mı? İçerisinde 500w psu olan bu kasa yerine daha ucuz ve kaliteli bir kasa seçmem gerekiyor mu? RAM 8GB olacak ve...
  9. C

Oyun videoları çekiyorum bu nedenle ses kaydı için kaliteli bir şeyler ayarlamam gerekiyor. Bu yüzden ses kartı kullanıyorum, aslında bu video işine başladığımdan beri ses kartı takılı şu an ki anakarta ve ses kartı olmadan benim seçtiğim ya da senin söylediğin anakartın ses kayıt kalitesi nasıl...
  10. C

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayar toplamak istiyorum ve uzun araştırmalarım sonucu şöyle bir sistem toplardım. Bu parçalar birbirine uyum sağlar mı, her hangi bir sorun çıkarır mı? Ekran kartını listeye dahil etmedim çünkü elimde işimi bir süre görebilecek bir ekran kartı mevcut; GT 630...
  11. C

LYS sınav seçimimi nasıl yapmalıyım acil yardım

Arkadaşlar sizlere sormak istediğim bir soru var. Sayısal üzerinde hiçbir bilgim yok bu yüzden lys sınavlarında sadece sözel sınavlara girmek istiyorum. Yabancı dilimde gayet iyi, lys-5 ve lys-3 sınavlarını seçmeyi düşünüyorum. LYS3 (Edebiyat-Coğrafya) , LYS5 (Yabancı Dil) Fakat merak ettim bir...
  12. C

Anakart, RAM ve işlemci alacağım sizce iyi mi?

Sadece belirttiğim şeyleri değiştirmek istiyorum şimdilik, aslında işlemcim şu an için iyi fakat belirttiğim anakart şu an kullandığım işlemciyi desteklemiyor o yüzden yeni işlemci almak zorunda kalıyorum. Yaklaşık 500-600tl bütçem var
  13. C

Anakart özelliklerinde bu işlemci ve ram i desteklediği yazıyor :/
  14. C

Anakart özelliklerinde 2. ve 3. nesil i5 işlemci desteklediği yazıyor ama bilemedim bu arada teki 84-85tl olan ram var, yine 4gb fakat 1600mhz o nasıl olur?
  15. C

Arkadaşlar merhaba, bütçem fazla uygun olmadığı için azda olsa sistemi biraz toparlamak istiyorum. Seçtiğim donanımlar bunlar; Ram ve işlemci bu anakartta sorunsuz çalışır mı?
  16. C

Minecraft' ı satın alamıyorum

Evet, farklı bilgisayar ve tarayıcılarda denedim fakat durum halâ aynı.
  17. C

Teşekkür ederim fakat bu videonun sorunumla hiçbir alakası yok. Ayrıca bu konuyu zaten birçok yerde araştırma yaptıktan sonra açtım. Maalesef bir ilgisi yok, dediğim gibi farklı yolları denedim paypal vs. daha paypal için giriş yapmamı isteme ekranı bile gelmeden bu hata geliyor. Tekrar...
  18. C

Herkese merhaba. Minecraft premium hesap satın almaya çalışıyorum fakat 1 haftadır aynı sorunla karşılaşıyorum. Kart bilgisi ya da her hangi bir bilgi yanlışlığından dolayı oluşan bir sorun değil. Diğer yolları bile denediğimde aynı hatayı alıyorum. Verdiği hata;
  19. C

OG CRAFT 1.7.X | Krallık seçimleri başlıyor!|Görev|Faction|Boss|Mini-Games|SürprizKutu|Meslek|Arsa|

Gerçekten tebrikler, herkes yılbaşında vip çekişi yapar siz bedavaya veriyorsunuz :)
  20. C

Yardım UUID yüzünden herkes girişte hata alıyor!

false olarak ayarlı, sorun tam olarak şöyle; sadece servera ilk kez giriş yapacak kişide oluyor bu hata daha sonra konsolda uuid ile ilgili bir yazı çıkıyor otomatik o kullanıcı adına bir kod veriyor uuid daha sonra o kişi girebiliyor
  21. C

Yardım UUID yüzünden herkes girişte hata alıyor!

Arkadaşlar açtığım sunucuya her oyuncu giriş yaptığı zaman hata alıyor. 1-2 dakika bekledikten sonra girebiliyorlar ancak, tabi hatayı alan oyuncu bir daha denemediği için hiç oyuncumuz kalmadı neredeyse. Aldıkları hata; [Server thread/INFO]...
  22. C

OG CRAFT 1.7.X | Krallık seçimleri başlıyor!|Görev|Faction|Boss|Mini-Games|SürprizKutu|Meslek|Arsa|

Valla ben server ilk açıldığından beri oyundayım gayet güzel gidiyor, yeni çalışmalar için çabalıyorsunuz ama oyuncu sayısı biraz az.
  23. C

Arsalarda birçok sorun

Arkadaşlar sunucuda her şey sorunsuz çalışırken arsalarda sorun var. Oyuncular başka bir oyuncunun kurduğu tarlanın üzerinde zıplayınca tarla bozuluyor ve herkes birbirinin kapısını falan açabiliyor. Kilit koymaları gerekiyor. Bunları nasıl düzeltebilirim? Ayrıca ara sıra oyunculara kendi...
  24. C

Gerçekten güzel düşünmüşsünüz. birçok sunucuda vip alan kişilere vermedikleri özellik ve eşya kalmıyor, buda oyun düzenini bozuyor. Umarım verdiğiniz emeklerin karşılığını fazlasıyla alırsınız, bu akşam orada olacağım :)
  25. C

Yaratıktan Para Gelmesi [Yardım]

Sanırım droplar yüzünden bir hata oluşuyor. En son drop u kaldırıp dene Candy yazanı onda bir hata var sanırım