Arama sonuçlarınız

1. W

Mece Kıraş Veriyo

---- Minecraft Crash Report ---- // I feel sad now :( Time: 21.11.2015 14:25 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at...
  2. W

muntazam eğitim

Beyler evden 6 buçukta çıkıyorum eve 4 de geliyorum, seneye 5 de gelicem. Bu dert cefa çekilirmi bu dahil 5 yıl daha yoksa ******* edeyimmi taktik verin. Sınıftakiler ful popüler kültür kölesi andavallar o da ayrı sıkıyor canımı
  3. W

Arkdaşlar meraba yararlı rehber konumuz içerde girin çok yararlı

Şimdi yılda trilyorlarca milyar kişi pc açıyor ama birde bu peceyi açmayı bilmiyenler var eminimki onlar bu forumda da var şindi pc açma rehberiiiii::: evet öncelikle ayagımızdaki çorabı çıkarıyoruz ve ayagımızı pcnin değişik yuvarlak yerciğine itiyoruz BU ŞEKİL Bİ EKRAN GElçek şifrenizi...
  4. W

Fantazi temalı saray

Hazır küp sanatı hareketlenmişken "ben de bişeyler yapıyom bilin ha" diyerekten 2 gün içinde ara ara yaparak bitirdiğim fantazi temalı sarayım Önce yapım aşaması resimleri: Bitmiş Hali:
  5. W

Şeydırlı resim çekebilecek hayır sever aranıyor

Foruma koymalık bi yapı yaptım ama bilgisayarım şeydır kaldırmadığından mütevellit güzel resim çekemedim 2 dakika 2 3 resim çekebilecek varsa hamachi ağını ıp yi atayım gelsin çeksin
  6. W

Minecraftta olan ama olmayan blokları nasıl alırız

Şu tüm yüzleri aynı olan odunu pistonu veya pistonun çıkmış ucunu falan nasıl alıyoruz?
  7. W

Sörvır önerin

krekli kendine has oyunu/oyunları olan bir hub veya kendine has türü olan bi server arıyorum (kendine has olmasa da olur güzel bi şeyden kopya çekmiş olsun bari :/)
  8. W

Beleş oyun viren site

Konuya girenlerin %60 ı onlarca reklam izledikten sonra çalıntı premium minecraft veren siteleri tanıtacağımı düşünüp taşlamaya gelecek :D sakin olun Aha bu site beleş oyun veren siteleri toplayıp ekleyen bir site sürekli güncel tutuyorlar ilginizi çeken bi oyun olursa nasıl alacağınız orda...
  9. W

Keşke Şimdiki Aklım Olsaydı Dediğiniz An

Sizin böyle bi an var mı? ben başlıyorum 1. sınıftayım okulun bitmesine az kaldı sınıfın en güzel kızı sınıfta konuşuyor bu gün bize gelsenize falan takılırız, tabisi beni çağırmadı okul bitti eve gidiyorum kızın evinin önünden geçerken baktım balkonda, belki çağırır diye söyledim ben de...
  10. W

Değişik Tuzak

Bu gün işsizliğimden dolayı bir tuzak tanıtım konusu açıyorum umarım beğenirsiniz: Öncelikle bi ağacın altını şu şekil kazıyoruz Ağacın altına bir şalter koyup açıyoruz alta da bi redstone Redstone un etrafını herhangi bir blokla kaplıyoruz koyduğumuz bloklara dayanacak şekilde kızıltaş...
  11. W

Bu nasıl yapılabilir fikir verin

Herhangi bir kılıç veya yaya zehir ekleyip birine hasar verdikten sonra zehrin hasar verilen kılıçtan silinmesi ve kurbana iksir efekti verilmesi gerek aslında burası kolay ama herhangi bir kılıca zehir eklemek ve birine hasar verdiğimizde zehir eklenen kılıç olduğunu belirtmek nasıl olacak...
  12. W

Script Öğrenme çabaları

Yaz tatilini boş boş geçirmemek, skript öğrenmemek adına hamachili bi server kurup script pluginini yükledim ve kullanmayı öğrenmek istiyorum fakat hiç bilgim yok forumda bilen arkadaşlara buradan kısa kısa sorular sorucam cevaplarsanız sevinirim not: neyin ne olduğunu anlamak için direk bir...
  13. W

Server crash veriyor

İngilizcem pek güzel olmadığı için neden crash verdiğini anlayamadım bilen varsa yazabilir mi
  14. W

Küçükken yaptığımız Gereksiz hareketler

Aslında konu başlığında başka bi kelime olacaktı ''gereksiz hareketler'' yerine ama sanırım yasak konu başlığına onu yazmak tahmin etmişsinizdir zaten Tutar mı bilmiyorum ama küçükken yaptığımız gereksiz hareketleri yazıyoruz Başlıyorum: Tam zaman hatırlmıyorum yaz tatiliydi bütün gün çılgınlar...
  15. W

2500 Tl lik Bütçe İçin daha İyi sistem olabilir mi ?

Ben vatandan bu sistemi düşündüm 2500 Tl ye Belki daha yüksek performans verebilecek bi sistem düşünen vardır o yüzden soruyorum bu nasıl Ayrıca sizce doların yaz bitmeden önce düşme ihtimali var mıdır?
  16. W

xbox360 alıcam xk3y Alayım mı?

Ben yakın zamanda xbox360 almayı düşünüyorum Aldıktan sonra da para suyunu çekeceği için orjinal oyunlara pek para kalmıyor Ama jtag falan da yaptırmak istemiyorum çünkü online oynamak istediğim 2 3 oyun var xk3y i araştırdım az çok aynı anda hem ban yemeden xbox live a bağlanabiliyoruz hem...
  17. W

FarCry3 Saçma Bugdan Görev Yapılmıyor

FarCry 3 ü oynayanlar şu Daisy'i Dr. Edebilmemne'nin evinde bulduktan sonra mantar aramak için gittiğimiz mağarayı biliyordur hani suyun altındaydı işte o mağarada kafayı buluyorduk yolumuzu kapatan kayalar uçuyordu bi yerde Bakın tırmanırken kafayı buluyoruz; Ve kendimizi tırmandığımız...
  18. W

Steamden Oyun Alıcam Alamıyom :/

Steamden mobil ödemeyle oyun alıcam tıklıyorum Bu hata geliyor fakat ben bi oyun almadım ki ödeme gerçekleştirilsin Dün tıklıyordum boa compraya yönlendiriyordu bi yardım edin oyunlar hafta sonu indiriminde şimdi alamassam bi daha alamam :/ Edit: Şimdi steamı kapadım açtım bi kaç kez daha...
  19. W

Medieval Ev

DAHA ÖNCE YAPTIKLARIMDAN :D İÇİMDEN GELDİ PAYLAŞTIM BEĞENDİYSENİZ BEĞENİN :/
  20. W

Minecraftın Son Versionu (geyik muhabbeti)

Sizce Minecraftın son versionunda neler olacak neler eklenecek?yazın da azcık zaman geçirelim Bence öyle teknik şeyler falan olmuyacak tekkitteki gibi çünkü minecraftın teması tek başına hayatta kalmak o kadar gelişmek saçma olabilir oyun içinde sandalye masa falan craftlanabilecek daha gerçekçi...
  21. W

Minecraft Yasaklanmasın(imza kampanyası gibi)

Merhaba arkadaşlar ^^ bildiğiniz ya da bilmediğiniz gibi minecraft büyük saçmalık ve yalanlardan dolayı incelenmeye alındı Mesela araba çalıp yıldızlı mafya babası olduktan sonra kulede doğup legolarlan bişeyler yapıp şiddet uygulayıp beyin mıncıklanması falan yaşıyormuşuz Bunun için Bir...
  22. W

Serverde Bukkit Plugin Sorunum Ve Yardım İhtiyacı :/

Merhaba arkadaşlar benim Yakın zamanda bi mmorpg minecraft sunucusu açma fikrim var internetten kullanacağım pluginlerden bazılarını ayarladım plugin bulma konusunda sıkıntım kalmadı Oyunculara commandsign pluginiyle Heroes plugininin sınıflarını vericektim oyuncular bi daha sınıf seçmiycekti...